به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:سیدمحمدموحد:مجلس و دولت هم باید در این مسیر آقای رئیسی را حمایت کنند تا بتواند گردنه‌های پرمخاطره این مسیر سخت را به درستی طی کند.

پایگاه خبری-امیددنا

سید محمد موحد در گفت و گو رسانه ها، با یادآوری هفته قوه قضائیه، گفت: مطالبات مردم از قوه قضائیه مطالبات انقلاب، دین اسلام، امام ( ره ) و همچنین مقام معظم رهبری است که هر ساله در دیدار با مسئولان قوه قضائیه مطرح و مورد تاکید قرار می‌دهند.

نماینده مردم کهگیلویه،لنده،بهمئی،چرام در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دستگاه قضا وظیفه و مسئولیت خود را به درستی انجام دهد، بخش زیادی از مشکلات مردم حل می‌شود، احقاق حق و برقراری عدالت در کشور باید جزو اولویت‌هاوهدف اصلی این دستگاه باشد.

وی ادامه داد: حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه گام‌های بزرگی برای مبارزه با فساد برداشته ،و این مهم مطالبه جدی مردم، خانواده شهدادلسوزان نظام و انقلاب است، مجلس ودولت هم باید در این مسیر ایشان را حمایت کنند تا بتواند گردنه‌های پرمخاطره این مسیر سخت را به درستی طی کند.

نماینده مردم در مجلس یازدهم کمبود بودجه و نیروی انسانی را از مشکلات عمده قوه قضائیه دانست، گفت: باید در راستای توقعاتی که از قوه قضائیه می‌رود، امکاناتی را هم فراهم کرد، اگر قرار بر این باشد که قوه قضائیه به نحو احسن به مشکلات مردم ورود، احقاق حق کند باید رفع مشکلات بودجه‌ای و جبران کمبود نیروی انسانی آن مورد توجه جدی قرار گیرد.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز