به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،به خبرنگاران گفت: که متاسفانه دیروز یک فوتی در بیمارستان رجایی گچساران داشتیم که نمونه اش مثبت شده بود. امروز هم سه مورد فوتی داشتیم که تست کرونای دو تن از آنها مثبت و یک تن مشکوک می باشد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به خبرنگاران گفت:که متاسفانه دیروز یک فوتی در بیمارستان رجایی گچساران داشتیم ،که نمونه اش مثبت شده بود. امروز هم سه مورد فوتی داشتیم که تست کرونای دو تن از آنها مثبت و یک تن مشکوک می باشد، ولی هنوز جواب تست شان مشخص نشده است.

وضعیت کرونا در گچساران کاملا قرمز شده و از مردم تقاضا می شود که موارد بهداشتی از جمله استفاده از ماسک را رعایت کنند. همچنین مسئولان گچساران می‌تواننمحدودیت های مرتبط با کرونا را وضع کنند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: متاسفانه تعداد نمونه ها از ۹۰ نمونه در روز به بیش از ۲۵۰ نمونه رسید. همچنین وضعیت کرونا در شهرستان چرام زرد و بویراحمد در وضعیت نارنجی قرار دارد. سایر شهرستانها در وضعیت هشدار و در مجموع استان در وضعیت زرد قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: باید محدودیت های مرتبط با کرونا در شهرستانهای پرخطر، توسط مسئولین این شهرستانها اعمال و از شیوع بیش از حد جلوگیری شود. از مردم تقاضا میشود در مراسمات عروسی، عزا و مکان های شلوغ حضور پیدا نکنند و حتما استفاده از ماسک را جدی بگیرند.

وی در پایان گفت: متاسفانه ۷ بیمار در وضعیت بستری آی سی یو داریم و بیش از ۴۰ نفر مبتلا به کرونا در بیمارستان جلیل بستری هستند. در مجموع وضعیت مبتلایان و مراجعه کنندگان خوب نیست ، اورژانس بیمارستان جلیل ،سایر بیمارستانهای استان و یاسوج روند صعودی را تجربه می کنند.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ندای کهگیلویه وبویراحمد