با محوریت برنامه‌های پایش و نظارت بازار، بر اساس گشت‌های مشترک، بازدید از چند صنف در سطح شهر یاسوج اجرایی شد.

پایگاه خبری امید دنا

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت های متفاوت کالا نارضایتی مردم استان را رقم زده است.
محمد کاظم نظری عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید نظارتی از بازار یاسوج در جمع خبرنگاران، افزود: با توجه به مشکلاتی که در حوزه عرضه کالا وجود دارد، به اتفاق دستگاه‌های نظارتی، بازدیدی از چند منطقه شهر یاسوج با محوریت بررسی اصناف انجام شد.

نظری با بیان اینکه تخلفات چند صنف در این بازدید نمایان شد، اظهار کرد: دغدغه فشار اقتصادی مردم، دغدغه همه مسئولین است.نظری با اشاره به اینکه در استان و به ویژه مرکز استان شیوه عرضه کالا و قیمت‌های متفاوت نارضایتی مردم را رقم زده است، ابراز داشت: نیاز به نظارت بیشتر در بازار استان محسوس است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: با همکاری تعزیرات، صنعت و معدن و سایر دستگاه‌ها، بازدید از چند واحد انجام گرفت و شورای تأمین استان پیگیر نظارت بر قیمت کالاها است.

بازدید سرزده از بازار یاسوج / برچسب قیمت نبود ، قصابان هم بهداشت را رعایت نمیرکنند + تصاویر و فیلم

وی افزود: برخورد با گرانفروشی به جدیت پیگیری خواهد شد و بازدیدها به شورای تأمین استان گزارش داده می شود و باید این گزارشات بازخورد و خروجی مناسبی داشته باشد.معاون سیاسی و امنیتی استاندار تصریح کرد: ضمن حمایت از کسبه‌های زحمت کش و با انصاف، با کسانی که از فضا سو استفاده کرده و به مصرف کننده ظلم می‌کنند، برخورد جدی خواهد شد.

نظری خواستار بازدیدهای مستمر و برخوردهای قاطع با متخلفین شد.

در ادامه رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان هیچ کمبودی در زمینه کالا ندارد و ثبات نسبی بر بازار حاکم است.

بازدید سرزده از بازار یاسوج / برچسب قیمت نبود ، قصابان هم بهداشت را رعایت نمیرکنند + تصاویر و فیلم

داریوش دیودیده افزود: امید است که در زمینه تأمین کالا و ثبات بازار این استمرار فعلی را داشته باشیم.دیودیده بر تعامل بخش‌های مختلف برای تحقق تنظیم و کنترل بازار تاکید کرد و اظهار داشت: با محوریت برنامه‌های پایش و نظارت بازار، بر اساس گشت‌های مشترک، بازدید از چند صنف در سطح شهر یاسوج اجرایی شد.

وی عدم درج قیمت، گرانفروشی و مسائل بهداشتی را از جمله تخلفات برخی از این واحدها دانست و بیان داشت: اقدامات قانونی در راستای برخورد با تخلفات این واحدها انجام خواهد شد.