آیت الله حسینی در خطبه های نماز جمعه یاسوج ضمن تشکر از زحمات غلامرضا تاجگردون رای نمایندگان را روال قانونی خواند و از مردم خواست مراقب توطئه و دسیسه های دشمنان باشند. به گزارش امیددنا؛  آیت الله حسینی در نماز جمعه این هفته  شهر یاسوج گفت: انسان می تواند با توبه و کارهای نیک گذشته […]

آیت الله حسینی در خطبه های نماز جمعه یاسوج ضمن تشکر از زحمات غلامرضا تاجگردون رای نمایندگان را روال قانونی خواند و از مردم خواست مراقب توطئه و دسیسه های دشمنان باشند.

به گزارش امیددنا؛  آیت الله حسینی در نماز جمعه این هفته  شهر یاسوج گفت: انسان می تواند با توبه و کارهای نیک گذشته را جبران کند و کسانی که تکبر دارند و هواپرست می شوند و از درگاه خداوند متعال سرپیچی می کنند در دوزخ بر عذابی سخت گرفتار خواهند شد.

وی گفت: عقل برای هدایت بشر کافی نیست باید رسولانی باشد و وحی باشد تا انسان را به کمال برساند، خداوند برای هدایت بشر راهنماهایی فرستاده و ۱۲۴ هزار پیغمبر برای راهنمایی فرستادند و ۱۱۴کتاب نیز بر پیامبران برای هدایت بشریت نازل شده است.
امام جمعه یاسوج افزود: اگر انسان به فرمان خداوند گوش داد سعادتمند خواهد شد و اگر سرپیچی کند نابود می شود، نماز، حجاب، عفاف و حج انسان را به خداوند می رساند که این بالاترین درجات برای رسیدن بخدا است .
آیت الله حسینی گفت: یکی اصول مقرب بودن عفت و پاکدامنی و حجاب است چه زن و چه مرد فرقی ندارد، حجاب و عفاف از کمالات انسان است اگر حجاب و عفاف را از انسانها بگیرند فرقی با حیوانات ندارند.

وی در ادامه افزود: مردم ما همیشه در خط مبارزه  با دشمنان بودند در تمام مراسمات داخلی و راهپیمایی تلاش پرشور داشته اند ودر آخرین حضور شان در انتخابات بود.

حسینی ادامه داد: امروز جامعه بشری دارند تلاش می کنند که بر خلاف دستور خداوند عفاف و حجاب را از مردم بگیرند، امروز دشمن خیلی روی این برنامه کار می کند، می خواهند کاری کنند که جوانان ما عفت لازم را نداشته باشند دختر نباید لباسش نامناسب باشد و تحریک کننده باشد این ها بر خلاف دستور است.
امام جمعه شهر یاسوج در خطبه دوم‌نماز جمعه گفت: یک نماینده بعد از تایید  شواری نگهبان اگر به  مجلس ورود پیدا کرد، روال قانونی تایید اعتبار نامه توسط نمایندگان بر طبق قانون بررسی می شود.

امام جمعه شهر یاسوج گفت: اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت توسط آرای نمایندگان که حق قانونی نمایندگان بود مورد تایید قرار نگرفت.

امام جمعه شهر یاسوج گفت: طبیعی است که طرفداران تاجگردون از عدم تایید  اعتبار نامه نماینده آنها ناراحت باشند اما مردم ما همیشه در مقابل قانون تسلیم هستند و مردم شهرستانهای باشت و گچساران همان طوری که خود آقای تاجگردون دعوت به آرامش کردند الان آرام هستند.

وی بیان داشت: تنها سنگر خدمت به  مردم مجلس نیست بلکه تاجگردون به دلیل توانایی هایش  می تواند در سنگرهای دیگر  به انقلاب خدمت کند، در همین مکان از زحمات آقای تاجگردن تشکر می کنم.

حسینی در پایان گفت: مردم گچساران و باشت باید مراقب توطئه ها و شیطنت های دشمنان باشند که به دسیسه های خود سعی بر ایجاد مشکل دارند

  • نویسنده : محسن زارعی