به گزارش پایگاه خبری- امیددنا: معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،گفت: بنده هیچ نسبتی با آقای نجابت نماینده شیراز ندارم، من اهل فسا هستم و او شیرازی است و من اصلاً خواهر ندارم که او فرزند خواهر من باشد.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده هیچ نسبتی با آقای نجابت نماینده شیراز ندارم، من اهل فسا هستم و او شیرازی است. و من اصلاً خواهر ندارم که او فرزند خواهر من باشد.
احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،افزود:مبنی بر اینکه مطالبی و شایعاتی مطرح می‌کنند،که حضرت عالی با نماینده مردم شیراز ارتباط فامیلی دارید و همچنین با آقای زاکانی نیز ارتباط دارد ، یک سری مستنداتی را بر علیه آقای تاجگردون برای آنها ارسال کرده‌اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ اظهار کرد: ما شش برادر بودیم و اصلاً خواهر ندارم که آقای نجابت بخواهد، فرزند خواهر من باشد و اگر ایشان جلوی من بیاید، او را نمی‌شناسم.
وی در ادامه افزود: در رابطه با اینکه بنده مدارکی را بر علیه تاجگردون داده‌ایم، کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند، ادله‌های خودشان را بیاورند. ما در اینجا به عنوان مجری انتخابات بودیم و همانطوری که اثبات کردیم که برای ما مهم نبود چه کسی انتخاب می‌شود، تا ارسال اعتبار نامه به مجلس شورای اسلامی با ما بودو بعد از آن هیچ ارتباطی با ما نداشته است. این پروسه آخری که در رابطه با تاجگردون اتفاق افتاده، مربوط به خود مجلس است.
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: تنها مسئله‌ای که به ما بر می‌گشته و بر می‌گردد، امنیت استان است. امنیت استان هم بسم الله، همان جوری که در انتخابات با بی طرفی امنیت را ایجاد کردیم، در این مسائل هم اینگونه عمل خواهیم کرد.
جمالی تاکید کرد: کل این جریانات کذب محض است و اگر افرادی و یا جماعاتی مدعی این قضیه هستند، ادله‌های محکمه پسندشان را ارائه بدهند.
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص عزل مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: قسم می‌خورم که اصلاً خبردار نشدم که آقای محمدی تبار را کی می‌خواهند، بردارند. و باور کنید. من در کمیسیون دانشجویی بودم که وقتی آمدم، گفتند: تودیع و معارفه سه تن از مدیران است. این قضیه در حوزه عمرانی اتفاق افتاد و هیچ ربطی به من هم نداشت.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : کبنا نیوز