ماموران در بررسی اولیه مطلع شدند پسر جوانی که از دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنیده است در اقدامی جنون‌آمیز به در منزل این دختر مراجعه و جواب رد خواستگار را با شلیک گلوله گرم پاسخ داده است.

قصه مردان عاشق پیشه ای که  درتصمیم گیری آنها بوی خون و گلوله دیده می شود هر ازچند سالی یکبار تکرار می شود.
به نقل از معاونت اجتماعی استان فارس، سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل، بلافاصله ماموران کلانتری 27 گلستان شهرستان شیراز برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بررسی اولیه مطلع شدند پسر جوانی که از دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنیده است در اقدامی جنون‌آمیز به در منزل این دختر مراجعه و جواب رد خواستگار را با شلیک گلوله گرم پاسخ داده است.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی فارس با بیان اینکه در این حادثه دلخراش دختر به همراه خواهر و مادرش به قتل رسیده است، اضافه کرد: با تلاش ماموران نیروی انتظامی استان، قاتل متواری در کمتر از 4 ساعت دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال داده شد.

محمدی با بیان اینکه متهم علت و انگیزه قتل را اختلاف خانوادگی دانست و افزود: بر هم زدن امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز پلیس است و کسانی که در این زمینه عرض اندام کنند با برخورد سخت و شدید پلیس روبه‌رو می‌شوند.
براساس این گزارش ؛ دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: در بررسی اولیه مشخص گردید قاتل با مقتولین پسر عمو بوده و این اقدام را در پی دریافت پاسخ رد به خواستگاری وی از یکی از دختر عمو‌های خود انجام داده است.

وی با بیان اینکه با دستورات مقام قضایی و اقدامات تأمینی و همچنین سرعت عمل نیرو‌های انتظامی این قاتل ۴ ساعت پس از اقدام به قتل در شهرستان فیروزآباد و در حین هماهنگی و تلاش جهت خروج از کشور دستگیر گردید گفت: دستورات لازم جهت انتقال قاتل به شیراز و تکمیل تحقیقات به بازپرس ویژه ابلاغ شده است.

  • منبع خبر : راک