خانواده های شناسایی شده دارای بیماران خاص از جمله سرطانی و یا دیالیزی ،خانواده های چندمعلولی و خانواده های محروم و با سرپرست های  از کار افتاده بودند. این افراد در کهگیلویه بزرگ و روستاهای دورافتاده شناسایی شدند و برای هر کدام تشکیل پرونده داده شده است و با پیگیری های انجام شده، مشکلات برخی از آنها نیز حل شده است

مشاور امور بانوان نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: ۴۰۰ خانواده دارای مشکلات خاص در سطح شهرستان شناسایی شده که تلاش می کنیم بخشی از مشکلات آنها برطرف شود.

مینا عبادالهی با بیان اینکه این تعداد نیازمند با سرکشی مداوم از روستاهای چهار شهرستان شناسایی شده و برای آنها پرونده تشکیل شده است، افزود: در حد توان برایشان تلاش ویژه می شود که به کمک نماینده مردم و رایزنی های ایشان در جذب کمک خیرین پیگیری جدی صورت گیرد.

وی گفت: خانواده های شناسایی شده دارای بیماران خاص از جمله سرطانی و یا دیالیزی ،خانواده های چندمعلولی و خانواده های محروم و با سرپرست های  از کار افتاده بودند. این افراد در کهگیلویه بزرگ و روستاهای دورافتاده شناسایی شدند و برای هر کدام تشکیل پرونده داده شده است و با پیگیری های انجام شده، مشکلات برخی از آنها نیز حل شده است.

عبادالهی بیان داشت: برای تأمین بخشی یا کل هزینه های درمانی همه ی  این عزیزان رایزنی و پیگیری لازم صورت میگیرد.

وی گفت: تلاش نماینده در رسیدگی به مشکلات این خانواده ها ستودنی است.

  • منبع خبر : فریاد جنوب