وی عملکرد مدیران ادارات جمعیت هلال احمر، منابع طبیعی و محیط زیست را مثبت و فوق العاده ارزیابی نموده و از آنها قدردانی کرد. فرماندار کهگیلویه در هنگام ارائه گزارش مدیران این ادارت به آنها خطاب کرد: با توجه به عملکرد بسیار خوبی که دارید نیاز به ارائه گزارش نیست.

پایگاه خبری امیددنا

صبح امروز نشست اضطرای ستاد مدیریت بحران کهگیلویه در حالی برگزار شد که با توجه به گزارش مدیران عضو این ستاد عملا هیچگونه حرفی برای گفتن نداشتند.
در این نشست جعفر نیکبخت از عملکرد بیشتر ادارات گلایه و عملکرد آنها را غیرقابل قبول خواند.
نیکبخت از رسانه ها به سبب پوشش خبری رویدادهای مختلف قدردانی کرد و گفت:درسال جاری به خاطر نزولات اسمانی احتمال آتش سوزی بسیارزیاد است.
وی ادامه داد:مصوبات ستادبحران بی نتیجه است و انتظارداشتیم در حوادث مدیران حس مسئولیت پذیری داشته باشند اما متاسفانه برخی حتی تلفن خودراجواب نمیدهند.

وی عملکرد مدیران ادارات جمعیت هلال احمر، منابع طبیعی و محیط زیست را مثبت و فوق العاده ارزیابی نموده و از آنها قدردانی کرد. فرماندار کهگیلویه در هنگام ارائه گزارش مدیران این ادارت به آنها خطاب کرد: با توجه به عملکرد بسیار خوبی که دارید نیاز به ارائه گزارش نیست. بقیه مدیران موظف به ارائه گزارش عملکرد خود شدند که مورد تایید ایشان قرار نگرفت و نمره مردودی گرفتند.

وی خطاب به مدیران کم کار ادامه داد:شما کجای مسئولیت هستید و  فقط نشستن فایده ندارد بلکه باید در عمل خود را نشان دهیم.
نیکبخت تاکید کرد: مدیران کم کار به استان معرفی و  به آنها تذکر کتبی داده می شود.
فرماندار کهگیلویه بهانه مدیران را بی فایده دانست و تصریح کرد:حداقل با چند بطری آب مدیران می توانستند در آتش سوزی ها کمک نمایند.
جعفر نیکبخت بیان کرد:مدیران احساس مسیولیت نمی کنند و انتظارداریم این رویه غلط راتغییر دهند.

نبکبخت در ادامه تاکید کرد مسببان آتش سوزی های اخیر باید شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شوند.