نظارت بر روند استخدامی ها بر عهده سازمان های بازرسی است و هرکسی تخلف کند با شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد می شود.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان با تبریک دهه کرامت، اظهارداشت: انتظار می رود اعضای شورای شهر برنامه ها و وعده های خود به مردم را به یادآوردند و در راستای تحقق آنها تلاش کنند.

استاندارکهگیلویه و بویراحمد بااشاره به اینکه در دوره ای افتخار خدمت در این استان نصیبم شده است که ۶ سال از عمر دولت گذشته است، بیان کرد: ملاک انتخاب افراد برای انتصاب در پست های مدیریتی بعد از شایستگی، پذیرش برنامه ها و سیاست ها ی دولت و داشتن روحیه خدمتگزاری است.

وی خطاب به شهرداران عنوان کرد: مسائل حفاظتی و ایمنی را در حیطه کاری خود رعایت کنید تا خدایی نکرده شاهد حادثه ناگواری نباشیم.

کلانتری با تاکید بر اینکه شهرداران و شوراهای ۱۸ گانه استان حق دارند که مطالبات مردم را از ما پیگیری کنند، تصریح کرد: قول می دهم از تمام تجربه، آبرو و توانم برای توسعه استان استفاده کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرداران نیز برنامه های خود را مرور کنند و در راستای اجرایی کردن آنها اقدام کنند، افزود: هیچ سازمانی به تنهایی قادر به رفع تمامی مشکلات نیست و می طلبد همه در کنار همدیگر و باهمدلی برای برطرف کردن مشکلات گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه شهرداران باید خلاق باشند و از محل و منابع مختلف نسبت به درآمدزایی برای شهرداری همت کنند، بیان کرد: بعضی مواقع به خاطر ملاحظات قومی و سیاسی دریافت عوارض نادیده گرفته می شود.

کلانتری گفت: خدا را ناظر بدانیم و در هرکاری باید نقش خود را ایفا کنیم.

وی ابراز کرد: سازمان برنامه ریزی را موظف کردیم که اعتبارات امسال را براساس شاخص های کشوری توزیع کند و کارشناسان ما در این خصوص ارزیابی های لازم را انجام دادند.

کلانتری با تاکید بر اینکه باکسی تعارف نداریم، بیان کرد: هرکسی که براساس عدالت رفتار نکند به طور قطع با وی برخورد می شود و برای ما تمامی مردم استان از زیلایی گرفته تا دیشموک برابر هستند.

وی تصریح کرد: وظیفه ما خدمت رسانی است و هیچ خط کشی نداریم و در رابطه با اجرای عدالت با هیچ کسی در استان عقد اخوت نبسته ایم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اسناد را به ما ارائه دهید و بدون اغماض برخورد می شود.

وی گفت: انتظار می رود سلسله مراتب در پیگیری امور رعایت شود و می طلبد مسئولان با اولویت بندی نسبت به رفع مشکلات شهرستان ها اقدام کنند.

کلانتری تاکید کرد: اگر به دنبال توسعه هستیم مسائل حاشیه ای را باید کنار بگذاریم و از توان و ظرفیت مجمع نمایندگان استان استفاده کنیم و با تعامل و همدلی در کنار یکدیگر برای پیشرفت استان تلاش کنیم.

وی با اشاره به انتخابات اسفندماه، تصریح کرد: اکنون ماه ها تا انتخابات زمان داریم و نباید فضا را انتخاباتی کنید.

کلانتری با تاکید بر اینکه به کسی باج نمی دهم و باجی نمی گیرم، گفت: فرصت های طلایی را از دست ندهید و بدور از هرگونه خط کشی برای توسعه استان گام بردارید.

وی در خصوص پست های مدیریتی، عنوان کرد: انتخاب مدیران کل در حیطه اختیارات وزرا است و با هماهنگی استاندار نسبت به جابه جایی افراد در این پست ها اقدام می شود.

کلانتری ابراز کرد: هرکسی و در هر ارگانی وظیفه خاصی بر عهده دارد که باید براساس قانون به وظایف خود عمل کند.

نماینده عالی دولت در استان در خصوص استخدامی ها، عنوان کرد: نظارت بر روند استخدامی ها بر عهده سازمان های بازرسی است و هرکسی تخلف کند با شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد می شود.

وی تاکید کرد: شورای حل اختلاف تا یک ماه آینده تشکیل شود و اگر عضوی بنا برهردلیلی از شرکت در این نشست خودداری کنند نه تنها به مقامات بالا گزارش می شود بلکه خواستار انتخاب جایگزین این افراد نیز هستیم.

وی با بیان اینکه در آینده به شهرهای مختلف استان سفر می کنم، گفت: در یک بازه زمانی ۶ ماه این نشست مجددا برگزار خواهد شد.

کلانتری با تاکید بر اینکه ما هیچ منافعی جز خدمت به مردم نداریم، عنوان کرد: امید است با همدلی و همکاری و بدون حب و بغض برای توسعه استان گام برداریم.