به فرض مثال اگر خانه ای آتش بگیرید ما باید دسترسی به حوضچه های خود داشته باشیم تا در کمتر از 5 دقیقه بتوانیم گاز را ببندیم ولی الان زیر آسفالت مدفون شده است و سرعت واکنش را پایین آورده است!

پایگاه خبری امید دنا 

در حالی شهردار دهدشت از آسفالت 50 هزار متر مربع خیابان با معادل 3 و نیم میلیارد تومان خبر می دهد که رئیس شرکت گاز کهگیلویه از بی توجهی شهرداری به مدفون کردن تاسیسات این اداره خبر می دهدکه امکان واکنش سریع در هر حادثه ای را از آنها گرفته است و باید آسفالت های انجام شده تخریب شود!


حال سوال این است،چه کسی پاسخ گوی هدر رفت 3 و نیم میلیارد تومان خواهد بود؟!
آیا این موضوع می تواند سهل انگاری در حفظ بیت المال باشد؟!
رئیس شرکت گاز کهگیلویه در گفت و گو با کبنا عنوان کرد:شهرداری هیچ هماهنگی با شرکت گاز نکرده است و  فقط امروز وقتی که کار آسفات را انجام دادند،نامه ای به اداره فرستادند آنهم فقط در این مورد بود که اگر کنده کاری انجام دادید اطلاع دهید!
اکوانیان با اشاره به مدفون شدن تاسیسات و حوضچه های ادارات گاز و دیگر ادارات خدمت رسان توسط شهرداری عنوان کرد:تا کنون هر خیابانی را آسفالت کرده اند این اتفاق افتاده است!
وی گفت:به فرض مثال اگر خانه ای آتش بگیرید ما باید دسترسی به حوضچه های خود داشته باشیم تا در کمتر از 5 دقیقه بتوانیم گاز را ببندیم ولی الان زیر آسفالت مدفون شده است و سرعت واکنش را پایین آورده است!
«ضمن تشكر و خسته نباشيد به مجموعه شهرداري بابت تلاش برای آسفالت معابر شهر ولي با كمال تاسف كمترين توجهي به تاسيسات و حوضچه هاي ساير ادارات خدمات رسان نشده است كه دسترسي دائم به اين حوضچه ها بسيار حياتي و ضروري است و در صورت بروز هرگونه حادثه براي شبكه گاز امكان واكنش سريع از بين رفته است و همه را مدفون كردند كه كمترين خسارت اين موضوع تخريب آسفالت هاي انجام شده براي آشكارسازي حوضچه ها خواهد شد
لذا جهت پيگيري از تخريب نياز به كمي دقت از طرف مجري و ناظر پروژه فوق هست كه هنگام آسفالت روي اين حوضچه ها را خالي نگه دارند،با تشكر »متن ارسالی رئیس شرکت گاز کهگیلویه است.

  • منبع خبر : کبنا