این تولید کنندگان به خاطر عدم دریافت هزینه مازاد غرفه ها محصولات خود را با 20 درصد و به صورت شرایطی به زوج‌های جوان عرضه می‌کنند.

پایگاه خبری امید دنا

مسول برگزاری نمایشگاه ازدواج آسان و جهیزیه عروس گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات مالی جوانان اکثر آن‌ها امکان فراهم کردن نیازهای اولیه را جهت شروع زندگی مشترک ندارند با همت مسولان ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد و سازمان صنعت معدن تجارت استان نمایشگاه ازدواج آسان و جهیزیه عروس با حضور تولیدکنندگان برتر کشور در شهرهای گچساران و یاسوج در تاریخ های ۲۱ لغایت ۲۵ مردادماه و ۲۸ لغایت ۱ شهریور ماه برگزار می‌شود.

وی گفت: این گونه نمایشگاه ها در استان‌های دیگر  به صورت مکرر برگزار می‌شود و مصوب وزرات خانه‌های صمت و ورزش جوانان و معاونت ریاست جمهوری می‌باشد و برای اولین بار است که در استان  کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مصلحی افزود: در شهر گچساران به هفت نفر از زوج‌های جوان کمک جهیزیه پرداخت خواهد شد و در شهر یاسوج نیز به 8 نفر از آن‌ها  وجه نقد جهت خرید جهیزیه پرداخت می‌شود.

به گفته مسول برگزاری نمایشگاه این تولید کنندگان به خاطر عدم دریافت هزینه مازاد غرفه ها محصولات خود را با 20 درصد و به صورت شرایطی به زوج‌های جوان عرضه می‌کنند.

محمدرضا مصلحی اظهار کرد: بی‌شک این اقدام خیرخواهانه مسولان باعث تشویق جوانان به این امر خداپسندانه می‌شود و  بار سنگینی از روی دوش خانواده‌ها بر خواهد داشت.

مصلحی افزود: تقدیر و تشکر ویژه از مدیران کل صنعت معدن و تجارت و ورزش و جوانان استان داریم که چنین فرهنگ زیبایی را نهادینه کردند و امیدواریم که استاندار و دیگر مسولان حمایت کنند تا بجای برگزاری نمایشگاههای خاص المنفعه همچنین نمایشگاههایی برگزار شود که جامعه هدف آن قشر جوانان و نیازمند جامعه است و تاثیرات مهم فرهنگی و اجتماعی نیز به دنبال دارد.