سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از اجرای گشت مشترک نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در این شهرستان خبر داد+تصاویر
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از اجرای گشت مشترک نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در این شهرستان خبر داد+تصاویر

  به گزارش امیددناوبه نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت درمان چرام؛ مهندس جعفری گفت: بازرسین بهداشت محیط به منظور تشدید بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی گشت مسترک برگزار نمودند. وی گفت: این گشت با همکاری و همراهی نمایندگان ادارات نیروی انتظامی تعزیرات جهاد کشاورزی شهرستان در قالب گشت […]

 

به گزارش امیددناوبه نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت درمان چرام؛ مهندس جعفری گفت: بازرسین بهداشت محیط به منظور تشدید بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی گشت مسترک برگزار نمودند.

وی گفت: این گشت با همکاری و همراهی نمایندگان ادارات نیروی انتظامی تعزیرات جهاد کشاورزی شهرستان در قالب گشت های مشترک برگزار شد.

جعفری خاطر نشان کرد: کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان چرام در این گشت ضمن آموزش صنوف و تاکید بر رعایت موازین بهداشتی و رفع نواقص بهداشتی انواع مواد خوراکی و غیر بهداشتی و به مقدار ۶۰ کلیو مواد تاربخ مصرف گذشته را جمع آوری کردند.

جعفری افرود در این گشت ۵۰ واحد صنفی و داروخانه های شهر بازدید و متخلفبن به تعزیرات معرفی و ۳ واحد به علت عدم رعایت موارد بهداشتی تذکرات لازم داده شد.

  • نویسنده : محسن زارعی