هاشمی پور:مسؤولیت در استان عین میدان مین است، مردی شجاع می‌خواهد که سیم خاردار را ببرد و جلو برود، به رغم همه حسادت‌ها راه خود را ادامه می‌دهم و می‌دانم که خدا می‌بیند.

پایگاه خبری امید دنا

عدل هاشمی‌پور، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نشست با خبرنگاران چهار شهرستان حوزه انتخابیه به سئوالات آنان پاسخ داد.

هاشمی پور در تشریح بخشی از عملکرد خود از فعال شدن پروژه‌ها طی دوره نمایندگی خود خبر داد و اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت وزارت نفت بیش از 25 چمن مصنوعی با اعتبار هر کدام 500 میلیون تومان و چندین سالن چند منظوره ورزشی از وزیر نفت گرفتم.

هاشمی‌پور تصریح کرد: با تلاش و رایزنی گسترده پروژه‌های سنگین نیروگاه برق، سد مارون2، پتروشیمی، احداث بیمارستان 92 تختخوابی در حوزه‌های برق،کشاورزی، صنعت و درمان در حال اجرا است.به کمک بخش خصوصی، دولت و خیرین پروژه‌هایی با اعتبار هشت هزار میلیارد در چهار شهرستان در حال اجرا است.

وی با اشاره به تلاش‌های خود برای گرفتن حقابه سد مارون و مجوز احداث مارون 2 گفت: در ادوار گذشته بارها رسانه‌ها از بان دیگران نوشتند نمی‌توان و نمی‌شود از پشت سد آب برداشت کرد، 82  جلسه با چیت چیان وزیر و کارشناسان برای پیگیری حقابه از سد مارون برگزار کردم تا به حقابه 349 میلیون متر مکعبی رضایت دادم.

هاشمی‌پور با بیان اینکه با علم و برنامه و برای خدمت به مردم آمدم و هر زمان پروژه‌ها را به جایی برسانم صحنه را دو دستی تقدیم خواهم کرد، ادامه داد: اگر برای خدمت به مردم نبود با همان حقوق بازنشستگی سپاه به زندگی ادامه می‌دادم چون تشنه قدرت نیستم.

وی گفت: مسؤولیت در استان عین میدان مین است، مردی شجاع می‌خواهد که سیم خاردار را ببرد و جلو برود، به رغم همه حسادت‌ها راه خود را ادامه می‌دهم و می‌دانم که خدا می‌بیند.

هاشمی‌پور در واکنش به منتقدانی که عملکرد او را بد جلوه می‌دهند، گفت: اگر کوه دنا و دماوند را جابجا کنم کسانی که نمی‌خواهند ببینند، نمی‌بینند.

وی در ادامه به پیگیری مشکلات شهرداری‌ها اشاره و عنوان کرد: 107 میلیون تنها یک قلم پول به حساب شهرداری دهدشت واریز کردم، سه هزار تن قیر برای شهرداری دهدشت گرفتم، یک میلیارد و 500 تومان برای عوارضی به شهرداری لیکک ریختم و وام چهار درصدی برای شهرداری‌ها گرفتم؛ حاضر نیستند اسم مرا بیاورند حداقل بگویند نماینده هم در کنار ما تلاش می‌کند.

هاشمی‌پور گفت:اهل تعامل سازنده هستم از وزیر کارآمد دفاع می‌کنم و هر جا نیاز باشد استیضاح وزیر ضعیف را امضا می‌کنم همان طور که استیضاح رئیس جمهور و طرح شفافیت آراء نمایندگان را امضا کردم.

وی با بیان اینکه منتقدان کمبودها و مشکلات گذشته را نمی‌بینند ادامه داد: سد مارون 2 اگر 10 سال پیش کلید می‌خورد صحرای کلاچو دشت چرام الان آب داشت.

هاشمی‌پور خطاب به رسانه‌ها تصریح کرد: پروژه‌ها را ببینید از خدمات نظام دفاع کنید هر جا نقدی داشتید هم بیان کنید.

وی در خصوص پتروشیمی گفت: بقای پتروشیمی گچساران به راه‌اندازی پلی اتیلن دهدشت است، اگر دهدشت راه نیفتند گچساران تعطیل می‌شود.

هاشمی‌پور گفت: همیشه به فاصله مانده تا انتهایخدمت نگاه می‌کنم و برای به سرانجام رساندن پروژه‌ها برنامه می‌ریزیم، وی گفت: برای تکمیل پروژه‌ها تا نفس در سینه دارم صحنه را ترک نخواهم کرد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در خصوص کاهش اعتبارات بافت تاریخی دهدشت با انتقاد از مدیرکل میراث فرهنگی در سیاسی کردن بافت تاریخی گفت: بلادشاپور نردبان سیاسی عده‌ای شده است.

هاشمی‌پور گفت: آن زمان که اعتبار اختصاص یافت در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرد اعتبار را فلانی گرفت اما من کار خود برای پیگیری اعتبار بافت را ادامه می‌دهم.

در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل شد.

  • نویسنده : ویسی
  • منبع خبر : فارس