از تخریب بی‌حاصل «موحد» خسته نمی‌شوید!
از تخریب بی‌حاصل «موحد» خسته نمی‌شوید!

حضور موحد و موفقیت موحد در تمام ادوار بسته به حضور و عدم حضور هیچ نامزد دیگری نبوده است.

پایگاه خبری امید دنا

یکی کاربران فضای مجازی در متنی با عنوان «از تخریب بی‌حاصل «موحد» خسته نمی‌شوید» نوشت: صرفاً نه به جهت کمیت حضور موحد در صحنه انتخابات که شاید حتی یک دوره آن کفایت کند برای تخریب‌هایی که در هر دوره از سوی برخی افراد و کانون‌های قدرت و ثروت علیه سید محمد موحد اتفاق افتاده است. تخریب‌هایی که البته هیچ گاه به نتیجه نرسیده‌اند، چرا که موحد پایگاهی عمیق و ابدی در میان مردم دارد و به عبارتی خود نیز بیدی نیست با هر بادی بلرزد.
در این دوره از ابتدای آغاز فعالیت‌های انتخاباتی نیز شاهد هجمه عظیمی از تخریب و تهمت علیه این چهره مردمی بوده‌ایم. هر روز به یک بهانه و با ترفند‌های مختلف برخی افراد وابسته که خود را نماینده مردم و یا از طرف برخی اقشار جا می‌زنند بویژه فضای مجازی را بستری برای تخریب موحد یافتند و از هیچ فرصتی دریغ نورزیدند.
هم اینک نیز عدم حضور یکی از نامزد‌های محترم در عرصه رقابت که اتفاقاً بار‌ها موحد آرزوی قبلی خود را برای بازگشت این نامزد محترم نیز اعلام کردند سبب «طمع» سایر نامزد‌ها شده است که از فرصت غیبت استفاده و با تخریب موحد شانس و رایی برای خود دست و پا کنند.
اما غافل از اینکه حضور موحد و موفقیت موحد در تمام ادوار بسته به حضور و عدم حضور هیچ نامزد دیگری نبوده است. موحد حضور خود را تنها به مردم و حمایت مردم گره‌زده و می‌زند و در این دوره نیز درخواست‌های گسترده مردمی سبب حضور مجدد موحد در عرصه انتخابات شد و در ادامه نیز شاهد همراهی و حمایت گسترده مردمی از این حضور هستیم.
در جدیدترین مورد شاهد تمسک جستن رقبا به تهمت زدن از یک طرف و از دیگر دیگر طرح دوگانه‌های جعلی هستیم تا شاید از این طریق بتوانند موحد را به حاشیه ببرند. ولی انتخابات در شبکه‌های اجتماعی برگزار نمی‌شود. درست است که شبکه‌های اجتماعی بخشی از روند تبلیغات انتخابات در عصر جدید هستند اما اصل اتفاقات در بیرون و در روستا‌های دور افتاده در دیشموک، بهمئی، سرفاریاب و… در حال رخ دادن هستند و مردم خود و متناسب با نیاز جامعه و تشخیص و فهم خود تصمیم خواهند گرفت.
تصمیمی که پیش از این هر زمان موحد در صحنه بوده است با اکثریت آراء از موحد حمایت کرده‌اند و در این دوره نیز کهگیلویه یک مسیر طولانی از محرومیت به سمت توسعه را برداشته است و هم اینک در آستانه ورود به یک دوره درخشان و طلایی است که برای ورود به این دوره نیاز به یک نماینده‌ای کار بلد و توانمند دارد. نماینده‌ای که خود بخش اعظم این مسیر را آمده است و برای به سرانجام رساندن آن اراده و دغدغه و انگیزه‌ای انسانی و خدایی دارد.
سید محمد موحد نشان داده است همان نماینده‌ای است که مردم می‌خواهند و نیاز امروز کهگیلویه بزرگ است تا در طلوع هفتم، گام بلند و ماندگار برای توسعه و اعتلا این سرزمین برداشته شود.

  • نویسنده : نسرین ویسی