توسعه مراکز اهدای خون استان نیازمند حمایت همه جانبه هستیم
توسعه مراکز اهدای خون استان نیازمند حمایت همه جانبه هستیم

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: برای رشد و توسعه مراکز اهدای خون استان تمام قد پای کاریم اما نیازمند حمایت همه جانبه از سوی سازمان انتقال خون کشور هستیم.

به گزارش امید دنا و به نقل از  روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، سید علی احمدزاده پنج شنبه در دیدار با مدیر عامل انتقال خون کشور با اشاره به خدمات گسترده  انتقال خون در استان بر لزوم گسترش و ارتقا بیشتر خدمات انتقال خون و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام این اداره کل تاکید کرد.

وی اظهار داشت: علاوه بر حمایت و کمک های سازمان انتقال خون کشور، مشارکت خیرین در کمک به ارتقا تجهیزات مورد نیاز انتقال خون در این استان مد نظر قرار گیرد.
احمدزاده به نقش اثرگذار انتقال خون در پیکره نظام سلامت اشاره کرد وگفت از همان روزهای ابتدای شروع به کارم به عنوان استاندار استان به انتقال خون توجه خاصی داشتم.
استاندار با تاکید بر توجه ویژه به انتقال خون استان، افزود: پایگاه انتقال خون در شهر یاسوج احداث شده است و تاکید داریم که در دهدشت و گچساران هم احداث شوند.
وی با اشاره به اهمیت این سازمان در تولید فرآورده‌های خونی و تامین نیازهای ضروری استان اظهار داشت: بروزرسانی تجهیزات و دستگاه‌های فرآوری خون در استان از ضروریات است.
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران هم با قدردانی از حمایت استاندار و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در حمایت از پیشرفت و توسعه مراکز اهدای خون سطح استان، خاطرنشان کرد: حل مشکل نیروی انسانی می‌تواند ما را در دستیابی به اهداف پیش بینی شده موفق کند.
مصطفی جمالی بیان کرد: امیدواریم با حمایت ستاد مرکزی انتقال خون در کنار همدلی و همراهی مجموعه استانداری ، اتفاقات ماندگاری را در انتقال خون استان رقم بزنیم.

  • نویسنده : سیده زهرا رهبریان