هرگونه کم فروشی در خدمت به مردم ظلم است و به طور قطع با مدیران کم کار کهگیلویه و بویراحمد برخورد می شود.

پایگاه خبری امید دنا

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همدلی، تلاش جهادی و رفع موانع، ظرفیت های استان باید از بالقوه به بالفعل تبدیل شوند و استفاده از آنها به عنوان یک ضرورت می تواند توسعه بیش از پیش منطقه را به همراه داشته باشد.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در نخستین روزهای کاری خود به همراه برخی معاونان و مدیران کل این استان با حضور در دفتر حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج با وی دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست اظهار داشت: توفیق خدمت به مردم این استان مایه خوشحالی بوده و امید است با هم اندیشی و همدلی در راستای توسعه استان گام برداشته شود.

حسین کلانتری بیان کرد: هرگونه کم فروشی در خدمت به مردم ظلم است و به طور قطع با مدیران کم کار کهگیلویه و بویراحمد برخورد می شود.

وی با تاکید بر وجود ظرفیت های فراوان و گوناگون در استان، گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد شایسته برخی محرومیت ها نیستند و با تمام وجود و اعتماد به مجموعه همکاران تلاش قاطع بر رفع مشکلات مردم است.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه با آداب و رسوم استان آشنایی دارد، تاکید کرد: با قوت برای خدمت به این مردم تلاش می کنیم.

امام جمعه یاسوج نیز در این دیدار با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب از حداقل امکانات محروم بود، ابراز داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اکنون این استان دارای مراکز آموزش عالی و پیشرفت در بخش های مختلف است.

حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی بیان کرد: درست است که از عمق محرومیت ها کاسته شده ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد و می طلبد با برنامه ریزی اصولی برای برطرف کردن این مشکلات اقدام شود و بدون شک مردم قدردان خدمتگزاران واقعی هستند.

  • منبع خبر : ایرنا