بازار روز دهدشت متشکل از 200 غرفه محلی برای خرید روزانه مردمی است که از اقصی نقاط شهرستان برای تأمین مایحتاج به این مرکز تجاری مراجعه می‌کنند.

پایگاه خبری امید دنا

با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و بنا به مصوبه شورای سلامت بازار روز دهدشت به عنوان مهمترین مرکز تجاری این شهر تعطیل شد.

بازار روز دهدشت تعطیل شد

با تصویب شورای سلامت شهرستان و با هدف جلوگیری از شیوع کرونا بازار روز دهدشت به عنوان مرکز اصلی تجاری این شهر تعطیل شد.

بنا به مصوبه شورای سلامت و با همکاری نیروی انتظامی و واحد سد معبر شهرداری همه راه‌های دسترسی به بازار روز دهدشت مسدود شد.

بازار روز دهدشت متشکل از 200 غرفه محلی برای خرید روزانه مردمی است که از اقصی نقاط شهرستان برای تأمین مایحتاج به این مرکز تجاری مراجعه می‌کنند.

فرماندار کهگیلویه در خصوص اقدامات پیشگیرانه در زمینه مقابله با کرونا اظهار داشت: علاوه بر بازار روز، بازار شب، عدم فعالیت دوره گردها و دستفروشی ها و همچنین سمبوسه و فلافل فروشی ها در سطح شهر دهدشت و سایر نقاط شهرستان تعطیل شد.

علیرضا اتابک با تاکید بر تشدید گشت‌های مستمر تعزیرات حکومتی در بازار افزود: صنوف متخلف باید در کمترین زمان ممکن شناسایی و برای پلمپ به دادگستری معرفی شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه نیز با اشاره به اقدامات موثر در زمینه ضدعفونی ادارات، اماکن بهداشتی و درمانی و خیابانهای سطح شهر افزود: برای پیشگیری بیشتر ویروس کرونا نیازمند همکاری مردم در رعایت نکات بهداشتی هستیم.

محمد طاهر طیب‌زادگان تصریح کرد: ضدعفونی مکانهای پرتردد و بخصوص مراکز بهداشتی و درمانی بصورت مستمر نیز ادامه خواهد داشت.

  • نویسنده : سیدسجاد
  • منبع خبر : فارس