به گزارش پایگاه خبری امیددنا،با پیگیری معاون اقتصادی استاندار با گشت مشترک ادارات صنعت ،معدن و تجارت ،شکبه بهداشت و تعزیرات حکومتی امروز از واحد های صنفی کالاهای اساسی شهرستان چرام،تعداد ۳۷ واحد بازرسی انجام گردید. رئیس صنعت ،معدن و تجارت گفت:واحدهای میوه فروشی،خوار وبارفروشی،مرغ و ماهی و خبازان مورد بازرسی قرار گرفتند. حکیم […]

 

به گزارش پایگاه خبری امیددنا،با پیگیری معاون اقتصادی استاندار با گشت مشترک ادارات صنعت ،معدن و تجارت ،شکبه بهداشت و تعزیرات حکومتی امروز از واحد های صنفی کالاهای اساسی شهرستان چرام،تعداد ۳۷ واحد بازرسی انجام گردید.

رئیس صنعت ،معدن و تجارت گفت:واحدهای میوه فروشی،خوار وبارفروشی،مرغ و ماهی و خبازان مورد بازرسی قرار گرفتند.

حکیم افزود:تعداد ۴ مورد تخلف عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی با گشت مشترک ادارات صنعت،معدن و تجارت ،بهداشت ،تعزیرات محرز و تشکیل پرونده گردید و صنوف فوق از لحاظ قیمت با توجه به فاکتورهای خرید و استعلام از سطح بازار و قیمت مصوب مورد بررسی قرار گرفت که تخلفی مشاهده نگردید.

وی عنوان کرد-این بازرسی هابه دلیل وضعیت ویروس کرونا تشدیدخواهد وهر ماه سه بارانجام میشود.

حکیم بیان کرد:لذا از همشهریان عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده تخلف با ستاد خبری ۱۲۴ تماس حاصل فرمایند و همچنین فروشندگان ملزم به ارائه فاکتور فروش میباشند که در صورت عدم این کار تخلف بوده و عدم ارائه فاکتور برای واحد های خاطی تشکیل پرونده میشود.