فرمانده گردان ۴۸۸امام سجاد (ع)شهرستان چرام گفت: بسیجیان گردان امام سجاد (ع) شهرستان چرام امروز با اهداء خون به نیازمندان این ماده حیاتی زندگی دوباره بخشیدندحضور در سازمان انتقال خون شهرستان کهگیلویه مقداری از خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید دناسرهنگ دوم پاسدار رهام دستخون فرمانده […]

فرمانده گردان ۴۸۸امام سجاد (ع)شهرستان چرام گفت: بسیجیان گردان امام سجاد (ع) شهرستان چرام امروز با اهداء خون به نیازمندان این ماده حیاتی زندگی دوباره بخشیدندحضور در سازمان انتقال خون شهرستان کهگیلویه مقداری از خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید دناسرهنگ دوم پاسدار رهام دستخون فرمانده گردان ۴۸۸امام سجاد (ع)شهرستان چرام روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار اخبار جنوب اظهار داشت: بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) تعدادی از بسیجیان این شهرستان امروز با حضور در سازمان انتقال خون شهرستان کهگیلویه مقداری از خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند.

 

وی افزود: بسیجیان گردان۴۸۸امام سجاد(ع)شهرستان چرام نشان دادند در هر شرایطی یاریگر هموطنان خود هستند و در این راه از خون خودشان هم می‌گذرند و به کمک نیازمندان می‌شتابند.

 

فرمانده گردان۴۸۸امام سجاد(ع)تیپ۴۸فتح استان گفت: اهدای خون نمادی از همدلی، احساس مسوولیت و از خالص‌ترین نمونه‌های نوع‌دوستی است چراکه در هیاهوی زندگی مادی، اهداکنندگان خون قهرمانانی هستند که بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی بخشی از وجودشان را در اختیار همنوعان خود قرار می‌دهند.

 

در پایان سرهنگ دوم پاسدار رهام دستخون فرمانده گردان ۴۸۸امام سجاد(ع)شهرستان چرام از زحمات پرسنل مراکز انتقال خون شهرستان کهگیلویه تقدیر بعمل آورد.

  • نویسنده : سیدعلیرضاکشاورز