به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید دنا؛ حجت الاسلام دکترسید نورالله افشارامام جمعه شهر چرام در سخنانی با اشاره به این نکته که شغل بسیاری از مردم چرام کشاورزی است گفت : باید در این وضعیت شیوع کرونا به فکر فروش محصولات کشاورزان این شهرستان بود. حجت الاسلام افشار افزود : متاسفانه پشت سرهم و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید دنا؛ حجت الاسلام دکترسید نورالله افشارامام جمعه شهر چرام در سخنانی با اشاره به این نکته که شغل بسیاری از مردم چرام کشاورزی است گفت : باید در این وضعیت شیوع کرونا به فکر فروش محصولات کشاورزان این شهرستان بود.

حجت الاسلام افشار افزود : متاسفانه پشت سرهم و بطور مرتب اعلام می کنند که وضعیت چرام قرمز است و چند هفته دیگر هم کشاورزان چرام باید محصولات خود را در بازار شهرهایی مانند دهدشت به فروش برسانند اما با این همه اخباری که از وضعیت قرمز در چرام مخابره می شود در همین شهر دهدشت نگاهی منفی نسبت به چرام ایجاد کرده است.

خطیب جمعه چرام گفت : آنگونه که اعلام شده است احتمالا باید چند ماه با کرونا زندگی کنیم در حالی که کشاورزان زحمت کش چرام باید ثمره محصول و تلاش خود را ببیند که باید به این مورد ویژه توجه شود.

وی در ادامه یکی از مشکلات حوزه بهداشت شهر چرام را مربوط به بیمارستان این شهر دانست و گفت : بیمارستان چرام ۳ سال است که کلنگ زنی شده است اما پیشرفت آن هنوز در حد صفر است !

حجت الاسلام افشار ادامه داد : اکنون متاسفانه وضعیت کادر درمانی مادروضعیت بدی قرارداردو طبق آمار روز گذشته ۳ نفر از پرسنل این مرکز به کرونا مبتلا شده اند .

حجت الاسلام افشار در پایان گفت : انتظار داریم یکی از مصوبات نشست امروز مربوط به بیمارستان چرام باشد ضمن اینکه از زحمات کادر درمان در شهرستان ، استان و کشور قدردانی می شود و اگر کمکی از دست ما بربیاید در خدمت ان ها خواهیم بود.

  • نویسنده : سیدعلیرضاکشاورز