وی با تاکید بر اینکه شرایط خدمت رسانی در سطح استان مهیا است اظهار کرد: با وحدت و همدلی مسئولان و نمایندگان و همکاری مردم مشکلات با اولویت بندی به سرانجام خواهد رسید.

پایگاه خبری تحلیلی امید دنا 

حسین کلانتری عصر پنجشنبه در اولین سفر استانی خود به بخش‌های محروم قلعه رئیسی و دیشموک اظهار داشت: بازدید از مناطق محروم استان یکی از اولویت‌ها استانداری خواهد بود.

وی ارزیابی و اولویت بندی مشکلات در سفرهای استانی را برای مسئولان ضروری دانست و بیان کرد: مصوبات این سفرها با اولویت بندی پیگیری خواهد شد.

کلانتری با اشاره به راه ارتباطی نامناسب دهدشت – قلعه رئیسی – دیشموک گفت: این طرح باید کد ملی دریافت کند تا مشکلات مردم برطرف شود.

وی اظهار کرد: برنامه ریزی لازم برای دریافت کد ملی این طرح از سوی مسئولان اجرا خواهد شد.

استاندار بیان کرد: با دریافت کد ملی این طرح باید از سوی مسئولان استانی توسعه و تعریض شود.

کلانتری با اشاره به شجاعت مردم استان کهگیلویه وبویراحمد در همه زمینه‌ها عنوان کرد: ایران اسلامی با توجه به شرایط ویژه اقتصادی هیچ وقت در مقابل دشمن سرخم نخواهد کرد.

وی به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم‌های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و افزود: توقعات مردم از نظام باید بر اساس امکانات نیز تعدیل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دو جبهه جنگ اقتصادی و خدمت گذاری به مردم را برای مسئولان مهم دانست و بیان کرد: دولت و مسئولان وظیفه‌ای جز خدمت گذاری به مردم ندارند.

کلانتری با اشاره به سیل اخیر و خسارات ناشی از آن گفت: طی یک هفته آینده پرونده خسارت به سیل زدگان در بخش کشاورزی، اراضی و مسکونی به وزارتخانه های متبوع ارسال خواهد شد.

وی خسارت سیل را بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال دانست و گفت: از این میزان ۱۰۰ میلیارد ریال در حوزه عمران شهری، آب و فاضلاب ۴۰ و بنیاد مسکن ۱۴۰ میلیارد ریال برآورد شد.

کلانتری تصریح کرد: با همکاری بانک‌های عامل تسهیلات ارزان قیمت چهار، ۱۲ و ۱۸ درصد برای جبران خسارت سیل نیز به خسارت دیدگان پرداخت خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه شرایط خدمت رسانی در سطح استان مهیا است اظهار کرد: با وحدت و همدلی مسئولان و نمایندگان و همکاری مردم مشکلات با اولویت بندی به سرانجام خواهد رسید.

  • منبع خبر : ایرنا