امام جمعه قلعه رئیسی از مسولان خواست تا پروزه ی خارج کردن قلعه رئیسی از بن بست را سرعت دهند. به گزارش  امید دنا، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در پست اینستاگرامی خود آورده است: بسمه تعالی با همت و ابتکار و ایده دکتر تاجگردون الحمدلله زمینه پیشرفت و آبادانی مناطق چاروسا و دیشموک و اشتغال […]

امام جمعه قلعه رئیسی از مسولان خواست تا پروزه ی خارج کردن قلعه رئیسی از بن بست را سرعت دهند.

به گزارش  امید دنا، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در پست اینستاگرامی خود آورده است:
بسمه تعالی
با همت و ابتکار و ایده دکتر تاجگردون الحمدلله زمینه پیشرفت و آبادانی مناطق چاروسا و دیشموک و اشتغال جوانان فراهم می شود امیدوارم ایشان با نظارت و پیگیری این پروژه بسیار حیاتی را به سرانجام برسانند.
حقیقتا آقای مهندس عدل هاشمی پور در دیدارهایی که داشتند یکی از برنامه های خودش را از بن بست خارج کردن شهر قلعه رئیسی و دیشموک با اتصال خوزستان به جاده پاتاوه دهدشت مطرح می کردند.
انتظار هست منتخب مردم کهگیلویه بزرگ حاج آقای موحد با همکاری با نمایندگان خوزستان و فارس این طرح را پیگیری کنند.
شاید موقع کلنگ زنی و افتتاح این طرح بنده در شهر قلعه رئیسی نباشم خواستم زود زود از بانیان این طرح بزرگ و بسیار مهم از جمله آقای دکتر تاجگردون صمیمانه تقدیر و تشکر کنم .
مرحبا دکتر طیب الله

به گزارش  امید دنا، مردم چاروسا که حس نوستالوژیک خاصی به خانواده ی تاجگردون و حتی برای غلام رضا تاجگردون دارند، اگر نگویییم تعدادی از آنها به حوزه انتخابیه گچساران رفتند و به ایشان رای دادند اما باید گفت که از راه دور نیز به شدت پیگیر موفقیت وی هستند و قطعا در صورت استانی شدن انتخابات وی را از نگاه نمی اندازند، انتظار دارند که در این پروژه مردم محروم این دیار را به شکل ویژه ببیند.
البته این پست اینستاگرامی امام جمعه قلعه رئیسی از رفتن از این شهر نیز صحبت به میان آمد و باید دید آیا صلواتی برنامه ای برای خداحافظی از این شهر دارد یا خیر!