سياهپور از حمل كالاهاي اساسي از بنادر كشور به استان فارس و انجام بيش از 11 هزار اعزام ناوگان خبر داد. به گزارش امیددنا، علیرضا سیاهپور با اشاره به تاکید دستور معاون محترم وزیر و ریاست سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای مبنی بر حمل هر چه سریعتر کالاهای اساسی و مایحتاج مردم از بنادر ۶ گانه […]

 سياهپور از حمل كالاهاي اساسي از بنادر كشور به استان فارس و انجام بيش از 11 هزار اعزام ناوگان خبر داد.

به گزارش امیددنا، علیرضا سیاهپور با اشاره به تاکید دستور معاون محترم وزیر و ریاست سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای مبنی بر حمل هر چه سریعتر کالاهای اساسی و مایحتاج مردم از بنادر ۶ گانه به اقصا نقاط کشور اظهار داشت: در ابتدای سال جاری کمیته ای در این خصوص با حضور انجمن ها و کانون های رانندگان استان برای همکاری رانندگان و حفظ انسجام تشکیل شد.


وی تصریح کرد: استان فارس تمرکز خود را بر روی بنادر جنوبی به ویژه بندر امام (ره)
، بندر عباس بندر، بوشهر و بندر چابهار نهاده است و تاکنون یازده هزار و 164 اعزام ناوگان انجام شده است که 165 هزار و 599 تن حمل شده و 95 درصد آن را کالا های اساسی شامل برنج، گندم، جو، سویا و ذرت تشکیل داده اند.

سياهپور اظهار داشت: برابر اعلام معاون حمل و نقل سازمان ، از ۲۵ اسفند ۹۸ تا کنون بیش از ۹۰۰ هزار تن کالای اساسی در قالب ۴۰ هزار سرویس از بنادر اصلی کشور توسط ناوگان حمل کالا به مبادی ورودی کشور حمل گرديده که در این نقل و انتقال کالا استان فارس به واسطه دارا بودن یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل عمومی کالا و نزدیکی به بنادر نقش مهمی در تامین نیازهای کشور داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در پایان از رانندگان و مالکان خودروهای سنگین که در ایام نیاز به مردم کشور با توجه به بروز بیماری کرونا با تلاش‌های شبانه‌روزی خود در رفع مشکلات مردم کوشش نمودند ،تقدیر و تشکر کرد.

  • نویسنده : محمدمحمدی زاده