غمگساران جوان کهگیلویه وبویراحمدی سوگوار متوفیان کرونا شدند
جوانان هلال احمری امروز در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در این جمعیت، وتعدادی از کارکنان با خانواده های متوفیان کرونا ابراز همدردی کردند.

به گزارش امیدنابه نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهکیلویه و بویراحمد، امروز جوانان جمعیت هلال احمراستان کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی میزبان خانواده های متوفیان کرونا در سراسر ایران بودند تا با ابراز همدردی با این هموطنان، نوعدوستی خود را بار دیگر به اثبات برسانند.
در این مراسم که پیش از ظهر امروز و طبق اطلاع رسانی قبلی صورت گرفته، در محل نمازخانه این جمعیت با حضور چندتن از اعضای واحد جوانان جمعیت هلال احمر استان برگزار شد، قاری قرآن با صوت محزون، تلاوت آیاتی از کلام الله مجید را به روح هموطنانی که اخیراً درگذشته اند هدیه کرد و مداح اهل بیت عصمت و طهارت، در رثای آنها، مدیحه سرود.
سپس نماینده ولی فقیه در این جمعیت با تشکر وقدردانی از کادر درمانی و پزشکان وپرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا یادی هم از درگذشتگان این بیماری منحوس نمودن واز پروردگار توانا طلب مغفرت وببخشش برای آنها نمود
حجه الاسلام غفاریان بحران ناشی ازشیوع کرونا را مصداق آزمایش الهی دانست و خانواده های عزیزان درگذشته را به صبر و توکل فراخواند.، ،،
این برنامه توسط معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمراستان برنامه ریزی واجرا گردید ،،،،،
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهکیلویه و بویراحمد

  • نویسنده : محسن زارعی