امام جمعه قلعه‌رئیسی در واکنش به جشن کادر درمانی همراه با آهنگ محلی و رقص، نوشت «پخش آهنگ مبتذل همراه با رقاصی در مکانی که به نام امام سجاد (ع) مزین است چه نام دارد؟ خاک بر سر چنین مسئولی که باید ارزش‌های الهی و اسلامی را پاس بدارد. اما این چنین احکام اسلامی را به سخره می‌گیرد. حقیقتا باید گفت انا لله و انا الیه راجعون.»

به گزارش امیددنا؛کلیپ جشن کادر درمانی و پزشکی بیمارستان امام سجاد ( ع) یاسوج حاشیه ساز شد.کادر درمانی بیمارستان امام سجاد (ع) با دعوت از گروه موسیقی محلی جشنی همراه با رقص برگزار کردند که این جشن در سطح جامعه بازتاب زیادی داشت.

همزمان با شیوع ویروس کرونا، کادر درمانی بیمارستان‌ها به عنوان مدافعان سلامت شبانه روز برای مقابله با این ویروس اهتمام ورزیدند، دوری از خانواده، بی‌خوابی، و درگیری مستقیم کادر درمانی با این ویروس بر روحیه این قشر تأثیر گذاشته، تاجایی که گاه بی گاه کلیپ‌های از پرستاران و کادر درمانی در حال شادی و رقص در فضای مجازی منتشر می‌شود، تا نشان دهنده آنها با روحیه بالا در حال کار و فعالیت هستند. کلیپی از اجرای یک جشن با موسیقی محلی در بیمارستان امام سجاد یاسوج در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده و امام جمعه قلعه‌رئیسی به آن واکنش تندی نشان داد.
امام جمعه قلعه‌رئیسی در واکنش به این جشن نوشت «پخش آهنگ مبتذل همراه با رقاصی در مکانی که به نام امام سجاد (ع) مزین است چه نام دارد؟ خاک بر سر چنین مسئولی که باید ارزش‌های الهی و اسلامی را پاس بدارد. اما این چنین احکام اسلامی را به سخره می‌گیرد. حقیقتا باید گفت انا لله و انا الیه راجعون.»
حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی در ادامه نوشت: «اگر به بهانه کرونا چنین خلافی را مرتکب شدید، توجه کنید، بیمارستان شهید جلیل محل مداوای بیماران کرونایی است.»

  • نویسنده : محسن زارعی
  • منبع خبر : کبنا