معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از سطح شهر یاسوج از تعیین تکلیف پروژه های اوقاف و تامین اجتماعی در مرکز شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا؛ عصر امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه  فرماندار شهرستان بویراحمد،  از وضعیت ترافیک شهر یاسوج با توجه به طرح فاصله گذاری هوشمند بازدید و اجرای این طرح را موفقیت آمیز دانست.

عزیز فیلی در این بازدید گفت: حدود 12 روز پیش محدویت های ترافیکی در شهر یاسوج  به منظور اجرای  طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی با توجه به اینکه  کسبه و بازاریانی وجود دارد که  مسیر آنها به سمت مرکز شهر منتهی می شود، اعمال شد، این تصمیم  با توجه به مصوبه شورای ترافیک استان بود که  به شهرداری ها و پلیس راهور  و فرمانداری برای اجرا ابلاغ شد.

فیلی بیان کرد: بعد از گذشت 12 روز از این طرح بازدیدی از معابر و محورهای انسدادی مرکز شهر صورت گرفت که باید گفت  این طرح ترافیکی تاثیرات خوبی داشته است به طوری که شهر،  دارای ترافیک متوسط و سبکی بود و رعایت فاصله هوشمند اجتماعی در شهر یاسوج اجرا شد.

وی افزود:در تلاش هستیم طرح فاصله گذاری اجتماعی  با تکیه بر محدودیت های ترافیکی در سطح شهر یاسوج تا 18 اردیبهشت ادامه داشته باشد، و بعد از آن در صورتی که نیاز به این طرح نباشد تصمیم گیری قطعی خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به پروژه اوقاف در مرکز شهر یاسوج، بیان کرد: این پروژه هر چه سریع تر باید تعیین تکلیف شود، در این خصوص اوقاف  به دنبال سرمایه گذار جدیدی برای مشارکت و به سرانجام رساندن آن است، درصورتی که اوقاف در مدت تعیین شده اقدام نکرد ناچارا تحویل شهرداری داده و شهرداری از این مجموعه به عنوان پارکینگ عمومی استفاده خواهد کرد.

وی در خصوص پروژه بزرگ تجاری تامین اجتماعی در مرکز شهر گفت: بخشی از مجموعه پروژه تامین اجتماعی، به شهرداری تحویل داده خواهد شد، تا سازمان همیاری شهرداری ها به عنوان پارکینگ عمومی به صورت موقت از آن استفاده کنند.

فیلی در خصوص جمع آوری پل  هوایی مرکز شهر یاسوج گفت: پل عابر هوایی در مرکز شهر یاسوج تا پایان اردیبهشت ماه توسط مدیر کل دفتر فنی شهرداری با همکاری پلیس راهور  جمع آوری شود و تا ایام عید فطر این پل را نخواهیم داشت.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

انتهای پیام/
  • نویسنده : محسن زارعی خبرنگاراصلی امیددنا درشهرستان چرام
  • منبع خبر : صبح زاگرس