نشست مشترک رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد. به گزارش امیددنا؛ «محمدعلی پیرسبزی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آماده همکاری و تعامل بیش از پیش با جهاددانشگاهی استان هستیم و ان شاء الله بتوانیم در راستای زمینه‌های فرهنگی، پژوهشی و […]

نشست مشترک رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش امیددنا؛ «محمدعلی پیرسبزی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آماده همکاری و تعامل بیش از پیش با جهاددانشگاهی استان هستیم و ان شاء الله بتوانیم در راستای زمینه‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی همکاری داشته باشیم.

همچنین سید محمد قائم کاظمی بیدک، رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گفت: دو طرح دانش‌بنیان شامل تولید داروهای دامی با منشأ گیاهی و تولید آفت‌کش‌های گیاهی با منشأ گیاهی برای استفاده از صیفی و سبزیجات در گلخانه‌ها با اعتباری بیش از ۶۵ میلیارد ریال در این استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: بعد از وضع تحریم‌ها توسط دشمن، مسئولان و متولیان امر بیش از ۳۰۰ طرح دانش‌بنیان را بررسی کردند که در نهایت اجرای ۳۱ طرح با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی مورد موافقت قرار گرفت.

کاظمی با اشاره به اینکه از میان ۳۱طرح مورد موافقت، دو طرح پیشنهادی از استان کهگیلویه‌وبویراحمد بود، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح‌ها در شرایط تحریم مورد موافقت و تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شیوع کرونا در سطح کشور و استان بیان کرد: در پی شیوع کروناویروس و. تعطیلی برخی بخش‌های این واحد، به درآمد این واحد خسارت وارد شده است.

  • نویسنده : محمدمحمدی زاده