علیرضا اتابک گفت: در شهرستان کهگیلویه کارخانه آجر را داریم که اشتغالزایی خوبی به وجود آورده است و در این زمینه صادر کننده به دیگر نقاط کشور هستیم. وی گفت: امروز به اتفاق مسوولان استانی از طرح پروزش مرغ تخم گذار ۳۰۰۰۰ قطعه ای فیلگاه نیز بازدید کردیم که این طرح نیز منشا خدمات خوبی برای شهرستان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار، معاون اجرایی سپاه فتح استان،مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی به همراه سایر مسئولان استانی وشهرستانی به مناسبت گرامیداشت هفته کار وکارگر صبح امروز از کارخانجات شهرستان کهگیلویه بازدید و از کارگران تجلیل کردند.

به گزارش امید دنا ،معاون سیاسی وامنیتی استاندار از کارفرمایان بعنوان عاشقان وشیفتگان واقعی کسب وکار یاد کرد وگفت: درشرایط اقتصادی جامعه جسارات وشجاعت کارفرمایان قابل تقدیر است وقطعا حرکت دراین مسیر اجروپاداش اخروی دارد.

احد جمالی از لزوم همدلی وهمراهی مسئولان با متولیان بخش خصوصی سخن گفت وافزود:فکر واندیشه کارفرمایان را تکریم می کنم،کارفرمایان دارای صفات خداوندی هستند که به بهترین وجه ممکن آن را شکوفا می کنند.

فرماندار کهگیلویه گفت: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده است همه مسوولان باید در راستای عملی شدن این شعار گام بردارند.
علیرضا اتابک گفت: در شهرستان کهگیلویه کارخانه آجر را داریم که اشتغالزایی خوبی به وجود آورده است و در این زمینه صادر کننده به دیگر نقاط کشور هستیم.
وی گفت: امروز به اتفاق مسوولان استانی از طرح پروزش مرغ تخم گذار ۳۰۰۰۰ قطعه ای فیلگاه نیز بازدید کردیم که این طرح نیز منشا خدمات خوبی برای شهرستان است.
اتابک از نگاه مردمی و ویژه ی جمالی معاون استاندار نیز تشکر کرد و گفت: پیگیری های روزانه و دقیق معاون استاندار یک دلیل عمده برای تسریع کارها در شهرستان است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در حاشیه این مراسم  ضمن گرامیداشت شهدای کارگر و تبریک هفته کار وکارگر گفت: نگاه ویژه بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ومقام معظم رهبری به کارگران بیانگر قداست وارزش والای کار  وتلاش در دین مبین اسلام است .
پروانه نیک مرام گفت: نقش آفرینی کارگران در جبهه اقتصادی  و تلاش بی بدیل کارفرمایان در زمینه سرمایه گذاری وفراهم ساختن سازوکارهای مورد نیاز برای کارآفرینی ستودنی وقابل تحسین است

وی  هفته کارگر را فرصت مناسبی برای تجلیل از سربازان اقتصادی دولت عنوان کرد وافزود:بدون شک اقتدار وعظمت ایران اسلامی در زمینه تولید وصنعت مدیون مجاهدت شبانه روزی  کارگران وکارفرمایان است

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی تصریح کرد؛  حفظ اشتغال موجود در کارخانه جات ومراکز تولیدی صنعتی در شرایط فعلی امیدوارکننده است واین موضوع نوید بخش روزهای بهتری برای بخش صنعت دراستان خواهد بود

نیک مرام درادامه خاطر نشان کرد؛برای کارفرمایان بسته های تسهیلاتی مناسبی دردولت پیش بینی شده که انشاءالله از هفته سوم اردیبهشت ماه اجرایی خواهد شد.

در این بازدید ها از مدیرعامل کارخانه آجر کهگیلویه و برخی از کارگران تجلیل شد و معاون استاندار برای رفع موانع ومشکلات سرمایه گذاران دراستان قول مساعد داد.

از متولیان سرمایه گذاری درشهرستانهای گچساران وکهگیلویه تجلیل شد