فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و حوزه دانش آموزی و فرهنگیان با مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام و مدیران، معاونین پرورشی طرح شهید بهنام محمدی به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.

 1. به گزارش امیددنا؛سرهنگ پوربهشت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام در این دیدارضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و بخصوص شهدای فرهنگی با اشاره به حضور پر شور معلمان در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی اظهار داشت: فرهنگیان در تمام مراحل و عرصه ها همیشه حضور داشتند و پشتوانه ای برای انقلاب اسلامی ایران بودند.
  در این دیدار فرمانده سپاه چرام با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان، گفت: سند تحول آموزش اگر به آن شکلی که مد نظر است مورد توجه قرار بگیرید در بعد آموزش و پرورش شاهد تحول اساسی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.
  سرهنگ پوربهشت در همین راستا از زحمات مدیران و معاونین پرورشی طرح شهید بهنام محمدی حاضر در جلسه بخاطر فعالیت جهادی و همکاری بسیار خوب در طرح شهید بهنام محمدی که نماد پیوند مسجد، منزل و مدرسه می باشد و هدف آن تربیت جوان مومن انقلابی و پای کار می باشد تقدیر و تشکر به عمل آورد.
  صدراله عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام نیز با تقدیر و تشکر از حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از همکاران ناحیه، از تعامل بسیار خوب ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام با آموزش و پرورش و همکارانشان تشکر نمود.
  وی افزود مجموعه سپاه پاسداران حضورشان در همه عرصه ها بخصوص در دوران ویروس کرونا بسیار موثر بوده است.
  وی ادامه داد: ما انجام کار فرهنگی را هدف اصلی خودمان میدانیم و در این راستا با تعامل خوب و ارتباط تنگاتنگ این دو نهاد برای پیشرفت و تقویت بعد دینی و ایمانی نسل جوان و نوجوان تلاش خواهیم کرد.
  در پایان از مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام و مدیران، معاونین پرورشی طرح شهید بهنام تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 • نویسنده : محسن زارعی