استانداران سراسر کشور در نشست عصر امروز کمیسیون تخصصی امنیتی همایش خود در تهران، مردم را محور و پایه اصلی امنیت در کشور خواندند و تاکید کردند: باید همواره در سیاستگذاری ها و جهت گیری ها، رضایت و همراهی مردم را در اولویت قرار دهیم و در نظر داشته باشیم که هیچ سلاحی امنیت آورتر از با مردم بودن نیست.

استانداران سراسر کشور در نشست عصر روز کمیسیون تخصصی امنیتی همایش خود در تهران، مردم را محور و پایه اصلی امنیت در کشور خواندند و تاکید کردند: باید همواره در سیاستگذاری ها و جهت گیری ها، رضایت و همراهی مردم را در اولویت قرار دهیم و در نظر داشته باشیم که هیچ سلاحی امنیت آورتر از با مردم بودن نیست.

به گزارش امیددنا ازیاسوج، «حسین کلانتری» استاندار کهگیلویه و بویر احمد و دبیر کمیسیون تخصصی امنیتی همایش استانداران سراسر کشور که در تهران برگزار شد، افزود: در این جلسه، استانداران، حفظ امنیت را مهم ترین نیاز عمومی کشور دانستند و از مردم ایران که همواره در بزنگاه های حساس یاریگر دولت و نظام بوده اند، ستایش کردند.
وی افزود: در نشست امروز که با حضور استانداران و دبیر شورای امنیت کشور برگزار شد، راه کارهای جدید برای تحکیم مبانی امنیت داخلی مورد تبادل نظر قرار گرفت.

کلانتری در جمع استانداران :  مردم محور امنیت در کشور هستند/ هیچ سلاحی امنیت آورتر از با مردم بودن نیست/ بنای سیاستگذاری امنیتی در کشور با محوریت مردم است

کلانتری با تاکید بر اینکه امنیت ایران از جنس مردم پایه است، تصریح کرد: استانداران در این نشست هم عقیده بودند که نقش مردم در تامین و حفظ ثبات داخلی، به جد تاثیرگذار است و به همین دلیل، بنای سیاستگذاری امنیتی در کشور با محوریت مردم است.
دبیر کمیسیون تخصصی امنیتی همایش استانداران سراسر کشور با اشاره به اینکه قرار است در نشست فردا، اهم تصمیمات گرفته شده در این کمیسیون در همایش استانداران ارائه شود، افزود: باید در سیاستگذاری ها و جهت گیری هایمان همواره رضایت و همراهی مردم را در اولویت قرار دهیم.
وی در ادامه سخنانش به اپیدمی کرونا در کشور اشاره کرد و اظهارداشت: خوشبختانه با همراهی مردم توانستیم مدیریت خوبی در کنترل بیماری کرونا داشته باشیم .
استاندار کهگیلویه و بویر احمد یادآورشد: باید تا پایان کامل این بیماری، پروتکل های بهداشتی و درمانی را رعایت کنیم و با پرهیز از ساده انگاری و عادی جلوه دادن اوضاع، باعث اوج گیری دوباره این بیماری در جامعه نشویم.
همایش دو روزه استانداران سراسر کشور عصر امروز با فعالیت چهار کمیسیون تخصصی اقتصادی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی در وزارت کشور در تهران آغاز شد و فردا با سخنان دکتر «عبدالرضا رحمانی فضلی» در جمع همه استانداران پایان خواهد یافت.

کلانتری در جمع استانداران :  مردم محور امنیت در کشور هستند/ هیچ سلاحی امنیت آورتر از با مردم بودن نیست/ بنای سیاستگذاری امنیتی در کشور با محوریت مردم است

لازم به توضیح است ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد حدود ۴ ماه است که به دلایل وجود شرایط خاص برای شرکت در هیچگونه برنامه ای از استان خارج نشده بود. این موضوع در نشست تجلیل از ۵ نفر از معلمین که با حضور استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش انجام شد مطرح شد.در این نشست به دلیل ضیق وقت برای رسیدن حسین کلانتری به پرواز موضوع مطرح شد.

 

  • نویسنده : محسن زارعی