سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در ششمین روز از خرداد ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری امیددنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 84 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج؛ […]

  • سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در ششمین روز از خرداد ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 84 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج؛ 3 مورد مثبت گزارش شده است.

وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به 644 بیمار رسید.
وی افزود: از شمار مبتلایان جدید استان 2 بیمار زن در شهرستان دنا و 1 بیمار زن در شهرستان بویراحمد می باشند که هر 3 نفر با بیمار مثبت در تماس بوده اند.
دکتر یزدانپناه یاد آور شد: یکی از نکات مهمی که مردم باید به آن توجه داشته باشند، عدم استفاده از وسایل نقلیه یا رعایت سختگیرانه بهداشت فردی در استفاده از آن است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان گفت: استفاده از وسایل نقلیه عمومی و حضور در مکان های پر تردد، احتمال ابتلا به کرونا را افزایش می دهد که توصیه می شود تا جایی که امکان دارد از وسایل نقلیه شخصی استفاده و آن را نیز ضد عفونی کنند.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : راک نیوز