فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ۵۰۰ نفر در نیروی انتظامی استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری امیددنا از یاسوج، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در پذیرش و گزینش جوانان در نیروی انتظامی گفت: با پیگیری های انجام شده و تعامل مطلوب […]

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ۵۰۰ نفر در نیروی انتظامی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری امیددنا از یاسوج، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در پذیرش و گزینش جوانان در نیروی انتظامی گفت: با پیگیری های انجام شده و تعامل مطلوب با سلسله مراتب فرماندهی در سه سال اخیر توانستیم بیش از ۹۰۰ نفر از فرزندان بومی این استان را جذب و استخدام کنیم.

سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما به دنبال گزینش و جذب پلیسی هستیم که در تراز انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، دارای ویژگی های تدین، تخصص، روحیه جهادی و انقلابی، با اصالت، چابک و حرفه ای و خوش برخورد باشد.

سردار انصاری ضمن تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند گزینش بایستی حقیقی باشد ، بهترینها را از لحاظ هوش، تقوا و دیانت ، تاثیرات ناشی از تربیت خانوادگی، اصالت و نجابت انتخاب کنید و برای تحقق اهداف بزرگ سازمان نیازمند به جذب داوطلبان و علاقمندان خردمند، شجاع ، دانا و فروزان از شعله‌های ایمان و تقوا و اخلاص هستیم ؛ تصریح کرد: ما نیز بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری به دنبال جذب اصلح ترین و بهترین جوانان این استان برای پذیرش در این سازمان مقدس می باشیم.

وی با اشاره به اینکه با لطف سلسله مراتب فرماندهی و پیگیری مجدانه اینجانب و دیگر همکارانم در هسته گزینش انتظامی استان طی سه سال اخیر توانستیم تاکنون شرایط جذب و استخدام ۷۶۵ نفر از فرزندان بومی این استان را فراهم کنیم و ۱۵۰ نفر دیگر را با معرفی به هسته گزینش فرماندهی انتظامی استان های تهران بزرگ سیستان و بلوچستان و هرمزگان استخدام نماییم در ادامه تصریح کرد: در سال‌های ۹۷ و ۹۸ به لطف الهی توانستیم رتبه برتر کشوری در بحث گزینش و استخدام را در کشور کسب نماییم.

این مقام ارشد انتظامی در استان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی این افتخار را دارد تا از بین جوانان متعهد و ولایت‌مدار ایران اسلامی افرادی را در بدنه سازمان استخدام کند و در ارائه خدمات به آحاد جامعه از وجود این عزیزان بهره ببرد که  از فردا هفتم خرداد ماه ۱۳۹۹ ثبت نام ۵۰۰ نفر دیگر از جوانان غیور و غیرتمند و ولایی استان را آغاز خواهیم کرد که علاقه‌مندان و واجدان شرایط به مدت شش روز می توانند به هسته گزینش و استخدام نیروی انتظامی استان واقع در بلوار امام خمینی رحمت الله علیه نبش گلستان ۱۱ شهر یاسوج مراجعه نمایند.

سردار انصاری افزود: ما در استانی زندگی میکنیم که مردم برای نیروی انتظامی و این شغل شریف ، ارزش و اعتبار خوبی قائل هستند که این یک سرمایه عظیم برای ما است، چرا که شغل پلیس یکی از مشاغل با ارزش و مورد علاقه بین مردم است.

این مقام انتظامی در پایان بیان داشت: بر اساس سیاست‌گذاری ابلاغ شده از ناجا گزینش و استخدام از بین نیروهای بومی صورت می‌پذیرد و این رویکرد علاوه بر ایجاد انگیزه در بین جوانان ، نقش موثری در کاهش بیکاری استان نیز خواهد داشت.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس