امید دنا:تیم دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد با کسب ۴ مدال طلا و یک برنز در رقابت‌های قهرمانی کشور خوش درخشید.

کسب ۴ مدال طلا برای تیم دو ومیدانی نابینایان استان

تیم دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد با کسب ۴ مدال طلا و یک برنز در رقابت‌های قهرمانی کشور خوش درخشید.

به گزارش خبرنگار ما، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم های دوومیدانی رده سنی جوانان و نوجوانان نابینان و کم بینایان این استان در رقابتهای قهرمانی کشور موفق به کسب 4مدال طلا و یک برنز این رقابتها شدند.

کسب ۴ مدال طلا برای تیم دو ومیدانی نابینایان استانآرمان حاتمی افزود: در این رقابتها که با حضور برترینهای رشته دوومیدانی به میزبانی استان کردستان در شهر سنندج در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد در رده سنی نوجوانان حمیدرضا پیاره در ماده پرتاب دیسک با پرتابی به طول ۲۸ متر به مقام اول و مدال طلا دست یافت.
وی ادامه داد: مهدی رجایی زاده در رده سنی جوانان و ماده پرش طول به مدال طلا و
ابراهیم علیپور در ماده پرتاب دیسک به مقام اول و مدال طلا دست یافتند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: در ماده پرتاب نیزه حسن کوچکی مقام اول و مدال طلای این رقابت ها را به گردن آویخت.
آرمان حاتمی افزود: در بخش بانوان فاطمه طاهرپور نیز در پرتاب وزنه رده سنی جوانان به مقان اول و مدال طلا این مسابقات را کسب کرد.

  • نویسنده : حسین خدمتی