دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تیراندازی به منزل مسکونی خود گفت: دامپزشکی مرعوب متخلفان نمی‌شود. عبدالله بهمنش در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری-امیددنا:در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر تیراندازی به منزل مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هیچ گونه خصومت شخصی با کسی نداشته و ندارم و سراغ هم ندارم که […]

دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تیراندازی به منزل مسکونی خود گفت: دامپزشکی مرعوب متخلفان نمی‌شود.

عبدالله بهمنش در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری-امیددنا:در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر تیراندازی به منزل مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هیچ گونه خصومت شخصی با کسی نداشته و ندارم و سراغ هم ندارم که کسی مشکل شخصی با من داشته باشد.

مدیرکل دامپزشکی استان گفت: تیراندازی به منزل شخصی من چند روز پیش صورت گرفت و دوربین‌ها هم نتوانستند شناسایی کنند اما به هر حال لازم دیدم جهت جلوگیری از اتفاقات بعدی این اقدام مسلحانه را رسانه‌ای کنیم.

بهمنش با بیان اینکه چنین اقداماتی علیه دامپزشکی استان مسبوق به سابقه بوده است افزود: یکی از ادارات شهرستانی ما را هم در گذشته به دلیل برخورد با زنده فروشی مرغ به رگبار بستند.

این مسوول افزود: واضح است که دامپزشکی استان در برخورد با تخلفات مرعوب هیچ فرد و گروهی نخواهد شد و فعالیت و برخورد قانونی را با متخلفین با همه توان انجام خواهیم داد.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس