.پایگاه خبری امیددنا ؛کورش عزیزی در گفت‌وگو باپایگاه خبری امیددنا، گفت: علیرغم پیگیری‌های مکرر کم‌آبی و بی‌آبی مجموعه روستاهای مزدک شهرستان بویراحمد اما شاهد هستیم که نه‌تنها این مشکل برطرف نشده بلکه با گرم‌تر شدن هوا و فصل کولرهای آبی، وضعیت بغرنج و روزبه‌روز بدتر می‌شود. عزیزی بابیان اینکه سال گذشته آقایان «پاسره» و «آرمین» […]

عزیزی بابیان اینکه سال گذشته آقایان «پاسره» و «آرمین» وعده برطرف کردن لوله‌کشی آب روستای گنجه‌ای را دادند که متأسفانه محقق نشد، گفت: پمپ آب این روستا با ظرفیت اندک نصب و این روستا با افت فشار آب مواجه شد.
وی بیان داشت: چندی پیش مأموران آبفا، در شرایط کرونایی که مردم بدون درآمد هستند جهت اخذ آب‌بها به درب منازل روستایی مراجعه کردند.
عزیزی تاکید کرد: جناب آقایان «پاسره» و «آرمین»، وقتی‌که دولت اعلام کرده فیش‌های آب، برق، گاز و تلفن پرداخت نشود اما به درب منازل روستایی مراجعه می‌کنید در هنگام کم‌آبی هم وظیفه‌دارید با تانکر سیار به روستاییان آب‌رسانی کنید.
او در ادامه اظهار داشت: پس از انتشار بخشی از مشکلات روستای مزدک در فضای مجازی، متأسفانه آقای «آرمین» به‌جای برطرف کردن مشکلات مردم، تهدید به شکایت در دستگاه قضایی می‌کند؛ گویا ایشان مسئولیت خود را فراموش کرده و می‌خواهند با تهدید و ارعاب صدای معترضین را در گلو خفه کنند.
دهیار مزدک در پایان گفت: لطفاً و لطفاً به فکر هدرروی‌های آب باشیم و مدیریت صحیح و توزیع عادلانه آب را در دستور کار همکاران خود در مجموعه شرکت آب و فاضلاب قرار دهید.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : کبنا