به گزارش پایگاه خبری-امیددنا/کهگیلویه و بویراحمد،دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه، گفت: خبر آزاد شدن با وثیقه عاملان آتش‌سوزی خائیز کذب محض است. عبدالله سعادتیان، در خصوص نحوه آتش‌سوزی افزود: آتش‌سوزی از حوزه شهرستان بهبهان آغاز شد و وارد حوزه شهرستان کهگیلویه شد. وی اظهارکرد: بخش جنوبی کوه خائیز، اگرچه در شهرستان بهبهان […]

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا/کهگیلویه و بویراحمد،دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه، گفت: خبر آزاد شدن با وثیقه عاملان آتش‌سوزی خائیز کذب محض است.

عبدالله سعادتیان، در خصوص نحوه آتش‌سوزی افزود: آتش‌سوزی از حوزه شهرستان بهبهان آغاز شد و وارد حوزه شهرستان کهگیلویه شد.

وی اظهارکرد: بخش جنوبی کوه خائیز، اگرچه در شهرستان بهبهان است،اما اقدامات قضایی برای پیگیری تخلفات در حوزه منابع طبیعی را اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد،در حوزه قضایی بهبهان انجام می دهد.

دادستان عمومی و انقلاب دهدشت، در رابطه با دستگیری ۲ نفر متهم و آزادی به قید وثیقه خاطرنشان کرد: با دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان،تماس گرفتم و موضوع را پیگیری کردم، که آن مقام قضایی در جواب اظهار داشت:” شایعه دستگیری دو خانواده در این زمینه صحت نداردو با دستور قضایی به مرجع انتظامی، آن خانواده ها در مرجع انتظامی حاضر شدند و  هرگونه درگیری بین خودشان را تکذیب کردندو هر موقع که منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد، دلیل قانع کننده و مستنداتی در این رابطه داشته باشند اقدام می نماییم.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، سعادتیان به خبری که در فضای مجازی به نقل از مدیرکل یکی از ادارات استان درج شده بود واکنش نشان داد و بیان کرد: در خصوص آتش‌سوزی کوه خائیز، تاکنون هیچ فردی دستگیر نشده که با قید وثیقه آزاد شده باشد.

گفتنی است که سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه، دوشنبه شب گذشته در عملیات اطفاء حریق آن کوه حضور داشت، که دچار عقرب زدگی شد و در بیمارستان امام خمینی(ره) شهر دهدشت مورد مداوا قرار گرفت.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ایسنا نیوز