شنبه 5 اسفند 1402 - 5:50 قبل از ظهر | Saturday 24 February 2024
پ
  • شناسه : 7047
  • 18 خرداد 1399 - 17:51
  • 0 دیدگاه
  • ارسال توسط :

واکنش امام جمعه چرام به اجرای حکم شلاق جوان چرامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امیددنا: چرا حدود یک ماه که بنده اصرار بر حل مساله داشتم و باجناق ایشان(آقای راکبی) واسطه بین ما بود و بنده اصرار می کردم که ایشان یک عذرخواهی بکند وقضیه تمام شودولی ایشان حاضر به پذیرش اشتباه نشدند.وحتی بعد از یک سال واندی چنین اتفاقی نیفتاد. چهارم؛ بنده حقیقتاً […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امیددنا:

چرا حدود یک ماه که بنده اصرار بر حل مساله داشتم و باجناق ایشان(آقای راکبی) واسطه بین ما بود و بنده اصرار می کردم که ایشان یک عذرخواهی بکند وقضیه تمام شودولی ایشان حاضر به پذیرش اشتباه نشدند.وحتی بعد از یک سال واندی چنین اتفاقی نیفتاد.
چهارم؛ بنده حقیقتاً اطلاعی از اجرای حکم نداشتم و گرنه مانع می‌شدم و باریش سفیدی، مسئله تمام می شد.اعتقاد بنده این است، که ظرفیت ریش سفیدان برای حل مشکلات بسیار ظرفیت بالایی است.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی -امیددنا: حجت الاسلام افشار در این زمینه نوشت:

بسم الله الرحمان الرحیم

مایل به جواب به مسئله‌ای که در فضای مجازی منتشر شد،نبودم. اما جهت روشن شدن اذهان خوانندگان محترم مطالبی را مکتوب،حدود یک ماه که بنده اصرار بر حل مساله داشتم و باجناق ایشان(آقای راکبی) واسطه بین ما بود و بنده اصرار می کردم که ایشان یک عذرخواهی بکند وقضیه تمام شودولی ایشان حاضر به پذیرش اشتباه نشدند.وحتی بعد از یک سال واندی چنین اتفاقی نیفتاد.
چهارم :بنده حقیقتاً اطلاعی از اجرای حکم نداشتم و گرنه مانع می‌شدم و باریش سفیدی مسئله تمام میشد.اعتقاد بنده این است، که ظرفیت ریش سفیدان، برای حل مشکلات بسیار ظرفیت بالایی است. تا آن وقت قضاوت نمایند.

قضیه به حدود پانزده ماه قبل بر می گردد، روز جمعه ای بعد از نشر خبر نماز جمعه جوانی ْدر یکی از گروه های پر تعداد مجازی اقدام به توهین های متعدد در قالب پیام‌های جداگانه به مردم نمازگزارو حتی مسایل شخصی امام جمعه سابق کردند. با توجه به اینکه باجناق این جوان از آشنایان بود به ایشان عرض کردم ،چنین مسئله ای هست ایشان یک عذر خواهی کند وقضیه تمام شود.
حدود یک ماه منتظر ماندم اما چنین نشد ،لذا باجناق این جوان گفتند: هرطور صلاح می‌دانید اقدام کنید.
با توجه به اینکه نشر اکاذیب و اتهامات ناروا وارد کرده بود و حاضر به عذرخواهی هم نبود، به خاطر عدم تضییع حق نمازگزاران محترم ،شاکی ایشان شدم و چون مدت زیادی از پرونده می گذشت از پرونده اطلاعی نداشتم و به گمانم که مختومه شده است. تا این که روز شنبه ۱۷ خرداد ماه بدون اینکه بنده اطلاعی داشته باشم این حکم اجرا شد و بنده عصر روز شنبه هفدهم خرداد، از طریق یکی از دوستان از رای و اجرای آن مطلع شدم. بلافاصله با دادستان محترم آقای صدری تماس گرفتم و گفتم کاش اطلاع می دادید،در این صورت قطعاً اجازه اجرای حکم را نمی‌دادم. ایشان گفتند:در جریان اجرای حکم نبودم و حکم توسط اجرای احکام صادر شده است.
چند مسئله که باید خدمت عزیزان خواننده این متن عرض کنم.
اول:یکی از دوستان در یک سایتی بدون سوال از بنده نوشته پادرمیانی ریش‌سفیدان از امام جمعه وایشان نپذیرفتند .کاش قبل از آن سوال می پرسیدند؛تا قضیه را خدمت ایشان بیان می‌کردم.که چنین مساله ای صحیح نیست.
دوم؛ خواننده محترمی که این مرقومه را مطالعه می نمایید؛بر اساس حقوق شهروندی وقانون جمهوری اسلامی وقتی برادری،توهین های متعدد می کند و حاضر به عذرخواهی به مردم نمی شود تکلیف چیست؟
سوم :چرا حدود یک ماه که بنده اصرار بر حل مساله داشتم و باجناق ایشان(آقای راکبی) واسطه بین ما بود و بنده اصرار می کردم که ایشان یک عذرخواهی بکند وقضیه تمام شود  ولی ایشان حاضر به پذیرش اشتباه نشدندوحتی بعد از یک سال واندی چنین اتفاقی نیفتاد.
چهارم: بنده حقیقتاً اطلاعی از اجرای حکم نداشتم و گرنه مانع می‌شدم و باریش سفیدی، مسئله تمام می شد.اعتقاد بنده این است، که ظرفیت ریش سفیدان برای حل مشکلات بسیار ظرفیت بالایی است.

پنجم:همه ما اعتقاد به قیامت و سوال شب اول قبر داریم .عزیزانی بدون تحقیق و بدون سوال از این جانب، اظهار نظر بر علیه حکم صادر شده وبه اینجانب کردند، باید خودشان در محضرخداوند تبارک تعالی پاسخگوی چنین مسئله ای باشند.
ششم: بخاطر حفظ بعض مسایل از نشر پیام ها و اکاذیبی که سال گذشته این جوان انجام دادند، معذورم. در صورت ادامه پیدا کردن ناچار به نشر آن پیام ها هستم.
هفتم:ازاینکه تصدیع صورت گرفت از همه عزیزان پوزش می خواهم.
خداوند عاقبت همه ی ما را ختم بخیر وسعادت فرماید.

سید نوراله افشار
امام جمعه چرام

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : صبح خرد

برچسب ها

ابلاغ همه اعتبارات سفر دور دوم رئیس جمهور به کهگیلویه وبویراحمد ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

ابلاغ همه اعتبارات سفر دور دوم رئیس جمهور به کهگیلویه وبویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی اعتبارات سفر دور دوم دولت به استان ابلاغ شد.

۱۳۴میلیارد تومان اعتبارات سهم آلایندگی نفتی شهرستان بهمئی جذب شد ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

۱۳۴میلیارد تومان اعتبارات سهم آلایندگی نفتی شهرستان بهمئی جذب شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری های صورت گرفته، ۱۳۴ میلیارد تومان سهم بهمئی از آلایندگی نفتی جذب شد.

کهگیلویه با رأی های ایلی و طایفه ای پیشرفت نخواهیم کرد ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

کهگیلویه با رأی های ایلی و طایفه ای پیشرفت نخواهیم کرد

امام جمعه کهگیلویه گفت: کهگیلویه با رأی های ایلی و طایفه ای پیشرفت نخواهد کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.