به گزارش خبر نگار امید  دنا  از یاسوج، سید حشمت‌الله صمیمی‌دوست در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به سال جهش تولید اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود در سالی که به‌نام جهش تولید مزین شده همه مدیران، دستگاه‌های اقتصادی، و شرکت‌های خدمات‌رسان نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات واحدهای کشاورزی، صنعتی و.. انجام […]

به گزارش خبر نگار امید  دنا  از یاسوج، سید حشمت‌الله صمیمی‌دوست در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به سال جهش تولید اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود در سالی که به‌نام جهش تولید مزین شده همه مدیران، دستگاه‌های اقتصادی، و شرکت‌های خدمات‌رسان نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات واحدهای کشاورزی، صنعتی و.. انجام دهند تا جهش تولید را شاهد باشیم.

معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رفع مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار این ستاد است، افزود: در نشست امروز موانع پیش‌روی، ۱۲ واحد که عمدتا در حوزه گردشگری بود بررسی شد و تلاش می‌کنیم با همکاری همه دستگاه‌ها مشکلات حل و اشتغال ایجاد شود.

وی در ادامه سخنان خود بر راه‌اندازی گمرک تخصصی در استان تأکید کرد و گفت: علی‌رغم نبود گمرک تخصصی، صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

این مسوول خاطرنشان کرد: از بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری انتظار داریم نهایت همکاری را با واحدهای تولیدی در سطح استان داشته باشند.

**ربیعی**

  • نویسنده : ربیعی