امید دنا:با تصمیم مسؤولان بهداشت و درمان و اعلام منع برگزاری نماز جمعه در همه شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد نخستین نماز جمعه بعد از وقفه طولانی مدت در مصلای امام خمینی دهدشت اقامه می‌شود.

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه، اظهار داشت: برای نخستین بار بعد از شیوع کرونا نماز جمعه در دهدشت برگزار خواهد شد.

امام جمعه شهرستان کهگیلویه(دهدشت) تصریح کرد: با تصمیم مسؤولان بهداشت و درمان و اعلام منع برگزاری نماز جمعه در همه شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد نخستین نماز جمعه بعد از وقفه طولانی مدت در مصلای امام خمینی دهدشت اقامه می‌شود.

وحدانی‌فر گفت: رعایت همه پروتکل بهداشتی الزامی است.

وی با بیان اینکه ستاد نماز جمعه مقدمات برگزاری نماز جمعه را فراهم آورده است، افزود: ضدعفونی مصلی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در دستور کار این ستاد قرار دارد.

وحدانی‌فر اضافه کرد: با هدف پیشگیری از تجمع و شیوع مجدد ویروس کرونا نماز جمعه با رعایت همه اصول بهداشتی، استفاده از دستکش، ماسک، مهر شخصی و چادر برای خواهران برگزار می‌شود.

به گزارش فارس از هفته دوم اسفند ماه و با شیوع ویروس کرونا نماز جمعه در دهدشت تعطیل شده بود و حالا  با گذشت افزون بر سه ماه اولین نماز جمعه به امامت حجت‌الاسلام وحدانی‌فر اقامه خواهد شد..

  • نویسنده : غلامی