آتش سوزی در جنگل بر فراز شهر یاسوج در " کوه دوگوش مشرف بر آبشار یاسوج" آغاز شد. منطقه‌ای صخره‌ای و صعب العبور که دود ناشی از آتش بر فراز شهر یاسوج دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا از یاسوج

آتش سوزی در جنگل‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، ادامه دارد، نیروهای منابع طبیعی استان همچنین نیروهای مردمی ،سایر دستگاه‌ها و بسیج از ابتدای خردادماه امسال وارد عمل شده تا اجازه ندهند، این میراث طبیعی استان از بین برود.در یکی از این موارد آتش سوزی در جنگل بر فراز شهر یاسوج در” کوه دوگوش مشرف بر آبشار یاسوج” آغاز شد. منطقه‌ای صخره‌ای و صعب العبور که دود ناشی از آتش بر فراز شهر یاسوج دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: عادل آرامش،مسئول یگان حفاظت منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد،گفت: با شنیدن خبر آتش‌سوزی در این منطقه هر چند روز جمعه و تعطیل بود، اما همه امکانات و نیروهای منابع طبیعی استان و شهرستان بویراحمد به همراهی مهندس حکمتیان مدیرکل و نوریان معاون این اداره‌کل، بسیج شدند و به منطقه عزیمت کردیم.وی گفت: خوشبختانه با حضور به موقع و فرماندهی عملیات،که بر عهده شخص مدیرکل بود و شخصا در خاموش کردن آتش حضور داشت، موفق به اطفای حریق شدیم ،هم اکنون در حال سرد کردن بقایای آتش‌سوزی هستیم.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس