برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام  درسال 99 در چهار بخش با هماهنگی مدیر کل  و معاونین اداره کل تشریح و برنامه ریزی شد.

 

به گزارش امیددنا به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاداشلامی شهرستان چرام، سید محمد تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام گفت: برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام  درسال 99 در چهار بخش با هماهنگی مدیر کل  و معاونین اداره کل تشریح و برنامه ریزی شد.

وی گفت: برنامه ها در چهار بخش فرهنگی هنری قرآن و عترت خواهد بود که برنامه های بخش فرهنگی به شرح زیر حضور مردم شریف شهرستان اعلام خواهد شد.

مدیر فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان چرام گفت: در بخش فرهنگی هفت برنامه برای سال جاری پیش بینی و تعیین بودجه شد برنامه ها بدین شرح می باشد.۱ سوگواره منطقه ای مشک تشنه که با حضور هشت استان در شهرستان چرام اوایل شهریور برگزار خواهد شد.۲ در سال ۹۹ در روز خبرنگار یعنی هفدهم مرداد یعنی سالروز شهادت شهید صارمی از خبرنگاران شهرستان چرام تجلیل به عمل خواهد آمد. ۳ برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی با ریاست امام جمعه محترم و نایب رئیسی فرماندار محترم و دبیری رئیس ارشاد هر ماهی یک جلسه برگزار خواهد شد و هر جلسه یک موضوع خاص نیاز روز خواهد بود.۴ تجلیل از فعالان جام باشگاه های کتابخوانی و جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب.۵ برگزاری یک برنامه شاهنامه خوانی با محوریت هنرمند خوب و برجسته شهرستان مرحوم شیخ علی مراد تنهایی. ۶ کارگاه آموزشی شعر و داستان با حضور شعرای خوب و برجسته شهرستان و استان و اساتید داستان نویسی. ۷ تجلیل از فعالان اهل قلم و نویسندگان شهرستان.

سید محمد تقوی ببان کرد:برنامه‌های دیگری در بخش هنری و بخش قرآن و عترت برای سال ۹۹ پیش بینی و تعیین بودجه شد که در خبرهای بعد به سمع و نظر مردم شریف شهرستان خواهد رسید.

وی درپایان گفت:لازم می دانم از حمایت ها تلاش‌های برادر عزیزم جناب آقای پیرسبزی مدیر کل محترم و همچنین معاونین محترم اداره کل آقایان حاج خردمند نجفی خوب پور و علیبازی صمیمانه تقدیر و تشکر کنم و امیدوارم اصحاب فرهنگ هنر و رسانه با حضور خودشان در صحنه و همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام سال ۹۹ را سالی متفاوت برای شهرستان مان رقم بزنیم.

 

  • نویسنده : محسن زارعی