طی بازرسی کارشناسان این اداره کل از واحدهای تولید کننده تیرچه بلوک در شهرستان های کهگیلویه و چرام بیش از ۲۰۰۰ عدد تیرچه غیراستاندارد توقیف شد.

به گزارش امیددنابه نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد: طی بازرسی کارشناسان این اداره کل از واحدهای تولید کننده تیرچه بلوک در شهرستان های کهگیلویه و چرام بیش از ۲۰۰۰ عدد تیرچه غیراستاندارد توقیف شد.
بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه گفت: به کاربردن تیرچه های غیراستاندارد موجب عدم استحکام ساختمان به ویژه هنگام زلزله شده بنابراین رعایت موازین استاندارد در این فرآورده از اهمیت بسیاری برخوردار است.
وی هرگونه توليد و عرضه مصالح ساختماني من جمله تیرچه غيراستاندارد را اجحاف در حق مردم عزیز استان برشمرد و افزود: اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد با جديت و بدون كمترين اغماض، با متخلفين و توليد كنندگان محصولات فاقد كيفيت برخورد مي‌كند.
بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هم استانی ها عزیز در صورت مشاهده تخلف در بخش مصالح ساختمانی و تیرچه بلوکی ها، مراتب را از طریق شماره تلفن رسیدگی به شکایات ۱۵۱۷ با این اداره کل درمیان بگذارند.

  • نویسنده : ربیعی
  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل استاندارد ک ب