شهروندان در برخی از نقاط، برای تهیه آب مورد نیاز مصرفی خود با مشکل مواجه شده و مدام باید با در دست داشتن بانکه های ۱۰ تا ۲۰ لیتری شبانه به این خانه و آن خانه بروند.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:
 به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد غریبی با اشاره به اینکه اداره آبفای سرفاریاب قصد انجام عملیات شستشو و لایه روبی مخزن آب این شهر را دارد، اظهار کرد: به همین دلیل آب شرب شهر سرفاریاب و روستاهای اطراف از جمله، مشایخ، عزیزی، خلیفه ای، دلی یاسیر و جماالدین از ساعت ۷ صبح فردا،دوشنبه مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۹ به مدت ۴۸ ساعت قطع خواهد شد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان، افزود: جا دارد که مشترکین ضمن داشتن آمادگی، اقدامات و تدابیر لازم را برای ذخیره سازی آب مورد نیاز خود طی مدت زمان قطعی آب بیندیشند و همکاری لازم را با اداره آبفای سرفاریاب به عمل آورند.
اما شرکت آبفا خیلی زود در حالی مردم خودرا برای فردا ساعت ۷صبح جهت ذخیره سازی آماده می کردند،اقدام به قطعی آب کرده و باتوجه به گرمی هوا نارضایتی زیادی به وجود آورده و به شدت از اداره آ و فاضلاب گلایه مند هستند.
شهروندان در برخی از نقاط برای تهیه آب مورد نیاز مصرفی خود با مشکل مواجه شده و مدام باید با در دست داشتن بانکه های ۱۰ تا ۲۰ لیتری شبانه به این خانه و آن خانه بروند.
سوال اینجاست چرا آب فاضلاب در ا طلاعیه ساعت ۷ اعلام کرد،ولی  حداقل ۱۲ ساعت زود تر اقدام کرد؟
حال که مردم آب ذخیره ندارند چه کاری باید انجام دهند.
می طلبد که اداره آبفا طی برنامه اعلام شده اقدام می کرد،تا این همه اعتراض و گلایه به وجود نمی آرود
لازم به ذکر هست که در کمتر از دوما مخزن لایه روبی شده،چرا مجدد لایه روبی انجام می شود ؟
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز