سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 24 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیست و هفتمین روز از خرداد 99 در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:
به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،دکتر پرویز یزدان پناه با بیان اینکه 3 بیمار نیز در بخش آی سی یو بیمارستان های معین کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان کامل بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 740 بیمار گزارش شده است.
وی از افزایش آمار قربانیان کووید 19 در استان خبر داد و ابراز داشت: متاسفانه بیمار هم استانی مبتلا به کرونا که دارای بیماری زمینه ای بود نیز در 27 خردادماه 99  در بیمارستان شهید جلیل یاسوج فوت شد که با احتساب این مورد فوتی، شمار قربانیان به کرونای کهگیلویه و بویراحمد به 11 مورد رسید.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امروز نيز جواب 282 نمونه از آزمايشگاه سلولي مولكولي دريافت شد كه تعداد موارد مثبت مانند روزهاي قبل روندی صعودی داشته است.
وی یادآور شد: کرونا بیماری ناشناخته ای است که در بدن هر فرد، اعمال و رفتار متفاوتی دارد اما نگرانی ما از بیمارانی است که بدون داشتن علائم مشخص، این بیماری را به دیگران منتقل می‌کنند.
دکتر یزدان پناه خاطر نشان کرد: با توجه به سیر صعودی بیماری در کشور و استان، همه افراد ملزم به استفاده از ماسک و وسایل حفاظتی به خصوص در مکان های عمومی؛ به خصوص در ادارات هستند.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : راک نیوز