به گزارش خبرنگار    امید دنا  از یاسوج  فرمانده تیپ ۴۸ فتح با اشاره به اینکه با تمام توان در کنار مردم خواهیم بود تاکید کرد: حاضریم برای مردم بمیریم و فدای ملت شویم تا علاقه بین مردم و ولایت حفظ شود و این انقلاب مستدام باشد و مسیر خود را ادامه دهد. مدیرکل بنیاد شهید […]

به گزارش خبرنگار    امید دنا  از یاسوج  فرمانده تیپ ۴۸ فتح با اشاره به اینکه با تمام توان در کنار مردم خواهیم بود تاکید کرد: حاضریم برای مردم بمیریم و فدای ملت شویم تا علاقه بین مردم و ولایت حفظ شود و این انقلاب مستدام باشد و مسیر خود را ادامه دهد. مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از معاونین و همکاران خود با سردار حکمتیان فرمانده تیپ ۴۸ فتح دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح   در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیر کل بنیاد شهید و همراهانش گفت: در طول دفاع مقدس تیپ ۴۸ فتح  در عملیات های مختلف از جمله والفجر ۸، کربلای ۵، کربلای ۴، بیت المقدس شرکت کرد و حماسه پد خندق در تاریخ پرافتخار این یگان  برگ زرینی است.

سردار حسن حکمتیان افزود: تیپ ۴۸ فتح متناسب با تهدیدات و بحران ها ماموریت های خود را تعریف می کند . 

وی ابراز داشت: تیپ ۴۸ فتح در مبارزه با گروهک های تروریستی پژاک، الاهوازیه، کومله و دموکرات, گروهک تروریستی ریگی و … نقش اساسی داشت و در این راه شهدا و جانبازانی تقدیم انقلاب کرده است. 

سردار حکمتیان گفت: در عملیات جستجوی پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج ، در سیل سال گذشته  به مناطق سیلاب و کلوار ، زیلایی ، دیشموک و سایر نقاط استان به مردم خدمات رسانی کردیم .

وی بیان کرد: در بارش برف، غرق شدگی افراد در رودخانه ها و سایر مواردی که مردم نیاز به کمک داشته باشند تیپ ۴۸ فتح  با تمام توان در کنار آنها خواهد بود.

سردار حکمتیان  یادآور شد: در آتش سوزی  جنگل ها و مراتع در گچساران و خائیز  با هماهنگی شورای تامین مقرر شد کار پایش، کنترل و مهار آتش را تیپ ۴۸ فتح و بالگردهای نیروی زمینی سپاه  بر عهده بگیرد که با دستور سردار پاکپور بالگردهای آب پاش و امدادی به منطقه اعزام شدند.

 وی ابراز داشت: گند زدایی مراکز، ادارات، خیابان ها و معابر، تولید ۳۳۰ هزار ماسک، تامین ۱۵۲ هزار لیتر آب ژاول برای دهیاران استان ، راه اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک، غربالگری، را ه اندازی  ایستگاه سلامت،  تولید لباس و تجهیزات بیمارستانی و … از جمله اقدامات تیپ ۴۸ فتح در ایام کرونا است.

سردار حکمتیان گفت: در موضوع کمک مومنانه تیپ ۴۸ فتح کار بسته بندی و نگهداری مواد غذایی و  ترابری را برعهده داشت.

وی افزود: تیپ ۴۸ فتح یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان اجناس غیر نقدی تامین و در اختیار اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمند توزیع کرد.

**ربیعی**

  • نویسنده : ربیعی