دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام و اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان چرام با رئیس دادگستری شهرستان چرام و دادستان شهرستان چرام بمناسبت هفته قوه قضائیه و نشست صمیمی دکتر احمدی پور رئیس دادگستری شهرستان چرام با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان چرام به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزارشد.

به گزارش امیددنا؛ سید محمد تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته قوه قضاییه به دکتر احمدی پور رئیس دادگستری و صدری دادستان محترم شهرستان از این عزیزان بخاطر همکاری و همراهی تقدیر و تشکر کرد و از این که در اولین روز هفته قوه قضاییه به بحث رسانه توجه ویژه داشتند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین وی رسانه‌ها و خبرنگاران را چشم بینای جامعه عنوان کرد و گفت: باید با نگاه تیزبینانه و نقادانه و بدون غرض ورزی ضعف ها و عیب ها را ببینند و برای رفع آنها پیشنهاد ارائه کنند.

در ادامه دکتر احمدی پور ضمن عرض خیر مقدم خدمت سیدمحمد تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام و خیر مقدم خدمت اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان چرام عملکرد دادگستری شهرستان چرام را تشریح کرد.

و در ادامه خبرنگاران سوالات خود را مطرح کرده و دکتر احمدی پور و صدری جواب خبرنگاران را با سعه صدر دادند.

همچنین دکتر احمدی پور عنوان کردکه روز سه شنبه سوم تیر ساعت ۱۰ صبح در مسجد جامع چرام دیدار مردمی خواهند داشت و همچنین در این هفته با امام جمعه محترم دیدار خواهند کرد و روز پنجشنبه غبارروبی گلزار شهدا را خواهند داشت.

 

  • نویسنده : محسن زارعی