به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:فرماندار کهگیلویه معتقد است، ساخت مسکن در قالب طرح ملی اقدام مسکن در محل کنونی در شهر دهدشت به هیچ وجه مناسب نیست و اشتباه است.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا از یاسوج نشست شورای مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار و با حضور فرمانداران و شهرداران سراسر استان در محل سالن دولت در چند دستور کار برگزار شد.

در این نشست یکی از موضوعات در خصوص طرح اقدام ملی مسکن بود که پژمان نیک‌اقبالی مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: در این طرح باید 4 هزار و 142 واحد را در طرح اقدام ملی در سراسر استان به سرانجام برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:قرار است طرح اقدام ملی مسکن شهر دهدشت در کنار مسکن مهر این شهر محقق شود که در همین خصوص فرماندار شهرستان کهگیلویه و برخی دیگر از مسوولان حاضر در شورای مسکن مراتب نگرانی و اعتراض خود را نسبت به ساخت طرح اقدام ملی مسکن در این نقطه اعلام کردند.

اتابک فرماندار کهگیلویه در همین خصوص گفت: ساخت این پروژه در محل کنونی نزدیک مسکن مهر هیچ کمکی به شهر و مبلمان آن نمی‌کند.

وی با بیان اینکه چنین پروژه‌ای باید نما و شکل و شمایلی به مبلمان شهری دهدشت بدهد افزود: سخت آن در چنین نقطه‌ای از شهر دهدشت هیچ فایده‌ای ندارد چرا باید به صرف این که زمین آن به راحتی در اختیار قرار می‌گیرد چنین پروژه خوبی را در آن نقطه اجرا کنیم در حالی که هیچ زیرساختی آن جا نیست.بحث پروژه مسکن مهر تمام شده و کاری بود که در آن نقطه انجام شد در این پروژه حداقل دیگر اشتباه تکرار نشود و در جایی بهتر ساخته شود.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: پس از این اظهارات فرماندار کهگیلویه به دستور استاندار قرار شد ،کارگروهی تشکیل شده و در این خصوص تصمیم‌گیری لازم انجام شود.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس