امید دنا: رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت ویروس کرونا در این شهرستان، مانور اطلاع رسانی عمومی با خودروهای تبلیغاتی در راستای اعلام هشدار برگزار شد.

پایگاه خبری امید دنا

امید دنا؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت ویروس کرونا در این شهرستان، مانور اطلاع رسانی عمومی با خودروهای تبلیغاتی در راستای اعلام هشدار برگزار شد.

محمد طاهر طیب زادگان روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت:  این مانور با حضور بیش از ۱۰  تیم سه نفره از کارشناسان مختلف بهداشت محیط و حرفه ای و سه دستگاه خودرو مجهز به سیستم صوتی ویژه تبلیغات و اطلاع رسانی برگزار شد.

وی بیان کرد: در این مانور هشدارهای لازم در مورد همه گیر شدن ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم قرائت شد.

طیب زادگان تصریح کرد: علاوه بر مانور خودرویی همه نهادها ، صنوف و اماکن عمومی از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی بررسی ویژه شدند.

وی تاکید کرد: در طی برگزاری این مانور ضمن رصد چگونگی رعایت پیوست های بهداشتی مخصوص هر صنف، تذکرات لازم توسط بازرسین بهداشتی به متصدیان مربوطه داده شد.

طیب زادگان تصریح کرد: گشت های ویژه و نظارتی بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت کهگیلویه به صورت دو شیفت صبح و عصر برگزار می شود.

سیر صعودی بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد با توجه به رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی تهدیدی است که باید جدی گرفته شود.

  • نویسنده : غلامی