به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:علیرضا اتابک،با بیان اینکه قیمت منازل و نرخ اجاره بها بدون ارتقا  معیار در  ارزش ملک همچنان در حال افزایش است، تصریح کرد : شایسته است واحد های صنفی املاک انصاف و التزام اخلاقی را سرلوحه فعالیت صنفی خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:

قیمت این روزهای مسکن،فرماندار کهگیلویه را بر آن داشت تا حل این معضل را با   جلسه  «هم اندیشی» با بنگاه های فعال املاک و مستغلات شروع کند. وی از نماینگان این صنف خواست در کاهش مشکلات مسکن و کنترل اجاره بها در شهرستان همت به خرج دهند  .

علیرضا اتابک،با بیان اینکه قیمت منازل و نرخ اجاره بها بدون ارتقا  معیار در  ارزش ملک همچنان در حال افزایش است، تصریح کرد : شایسته است واحد های صنفی املاک انصاف و التزام اخلاقی را سرلوحه فعالیت صنفی خود قرار دهند.وی افزود : بنگاه ها با این همت  و احساس مسئولیت که خود بخشی از مردم اند،  به یاری همشهریان خود می آیند .

علیرضا اتابک، وجود ساختمان های ناپایدار و فاقد مقاومت سازه ای .نبود فضاهای سبز و باز شهری را نشانه ای از عدم توازن امکانات شهری عنوان و تصریح کرد :این رویکرد رکود قیمت  در قسمتی از شهر و تورم در تراکم در قسمت دیگر شهر  و در نتیجه تشکیل حباب ملک را موجب شده است

فرماندار کهگیلویه، با بیان اینکه دولت با کلید زدن طرح احیای بافت فرسوده در دهدشت عزم خود را برای ارتقای زیرساخت ها و مبلمان شهری جزم کرده است، تصریح کرد : با طرح هایی که دولت تحت عنوان اقدام ملی ،مسکن روستایی،مسکن محرومین،بافت فرسوده اجرایی کرده است، تغییر چشم گیری در بخش مسکن شهرستان رقم خواهد خورد.گرچه بدون وجود قانون مشخص در بخش مسکن تلاش ها جان فرسا ست اما شروع اقدام های فرهنگی از دل  این روند بعنوان اهرمی تعدیل کننده درست نقش ترمز ی کوتاه یا سرعت گیری به جا دارد.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ندای کهگیلویه وبویراحمد