به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:مهناز اردشیرپناه رئیس درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت عملکرد یک ساله این دستگاه را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا، رئیس درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت گفت:ارائه کیفیت خدمات درمانی درمانگاه به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اردشیرپناه افزود: خوشبختانه درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت در دو سال اخیر در حوزه های تجهیزات پزشکی، رادیوگرافی، آندوسکوپی، نوبت دهی الکترونیک و … موفقیت های چشمگیری را بدست آورده است.

وی عنوان کرد: ما توانستیم با همکاری پرسنل و مدیریت درمان استان کیفیت خدمات را به استانداردهای جهانی نزدیک کنیم به گونه ای که توانستیم علامت استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را برای درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت بدست آوریم که این یک اتفاق خیلی خوب برای بخش درمان شهرستان می باشد.

مهناز اردشیرپناه، ازجذب اعتبارات برای خرید تجهیزات خبرداد و تصریح کرد؛  در سال۱۳۹۸ با همکاری مدیریت درمان استان به خصوص دکتر پیام اکبری توانستیم اعتبارات و تجهیزات بسیار خوبی برای درمانگاه جذب کنیم ،از جمله اینکه توانستیم دستگاه آندوسکوپی به ارزش ۵۰۰ میلیون را برای شهرستان خریداری نماییم و همچنین در قسمت آزمایشگاهی با خرید دستگاه اتوانالایزر و A1C و … که ارزش مالی آن بالغ بر ۳۰۰ میلیون بوده، کیفیت بخش آزمایشگاهی را ارتقاء داده ایم.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت افزود: خوشبختانه در سال ۹۹ هم دست از تلاش برنداشتیم و با خرید دستگاه رادیولوژی دیجیتال به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون و همچنین دستگاه عکسبرداری از دندان(OPG) به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بدنبال افزایش کیفیت در بخش رادیوگرافی هستیم که خوشبختانه تمام مجوزهای لازم را تهیه کرده ایم و انشالله در هفته تامین اجتماعی شروع به کار دستگاه جدید خواهد بود.

وی از افزایش میزان خرید دارو نسیت به سال قبل خبرداد و گفت؛ در بخش اقلام دارویی، با توجه به شرایط کمبود داروئی و افزایش قیمت داروها در سال ۱۳۹۸ با مساعدت و همکاری مدیریت درمان استان ۵۰ درصد افزایش بودجه خرید داروئی داشتیم که میزان خرید دارو و مواد مصرفی پزشکی ما در سال ۹۸ مبلغی معادل دومیلیارد و سیصد میلیون بوده و اجازه ندادیم مردم عزیز شهرستان با مشکلات داروئی مواجه بشوند.

اردشیرپناه یادآور شد: در قسمت سالن انتظار بیماران تمام امکانات لازم اعم از سرمایشی، گرمایشی، کیوسک نوبت دهی و … را در راستای آسایش بیماران فراهم نموده ایم و امسال هم اقدام به تهیه ژنراتور برق اضطراری نمودیم که بتوانیم بدون وقفه به مردم شهرستان خدمت نماییم.

وی اظهار کرد: لازم میدانم از مدیریت درمان استان جنای آقای دکتر اکبری که انصافاً نگاه ویژه ای به درمانگاه دهدشت دارند تشکر و قدردانی نمایم که ایشان با پیگیری های که داشتند، توانستند در بخش جذب بودجه، ارتقاء کیفیت خدمات، خرید تجهیزات اتفاقات خیلی خوبی را برای شهرستان رقم بزنند و این نوید بخش آینده ی روشن برای درمانگاه می باشد.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی در پایان افزود:در آخر لازم میدانم از همه همکاران در درمانگاه دهدشت که درسخت ترین شرایط بیماری کرونا با جان و دل پای کار موندن و عشق به وطن و مردم را به معنای واقعی ثابت کردند.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : عصرزاگرس